Aktuality

DEFEND pokračuje v kontinuálním růstu. Díky technologickému rozvoji v předchozích letech se nám daří rychle expandovat na další trhy a v roce 2023 jsme tak vstoupili do Rumunska, Lotyšska a Rakouska. V tomto roce se chystáme do Estonska a Bulharska.

I když kupujete kvalitní a prověřené vozidlo, není bohužel možné vyloučit selhání některé ze součástek. S prodlouženou zárukou DEFEND Car Protect se však drahých oprav svého vozu nemusíte bát.

Je pro vás dovolená jen na pláži nuda? Ať už vás lákají památky či příroda, nejjednodušší cestou, jak je objevit, je půjčení auta. Nemusíte se tak vázat na často nespolehlivou místní dopravu a zvládnete toho mnohem více. Půjčení auta v zahraničí se ale může nepříjemně prodražit. Na co si dát pozor?

DIG, lídr středoevropského trhu v oblasti doplňkového pojištění pro automobily, otevírá pobočku v rumunské Bukurešti. Celkově tak působí již na 8 evropských trzích. V Rumunsku nabízí DIG od dnešního dne své prodloužené záruky DEFEND Car Protect určené pro nové i ojeté vozy.

Děkujeme, že jste byli v uplynulém roce s námi. Jménem celé DEFEND INSURANCE GROUP Vám přejeme krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2023. Ať se Vám daří ve všech oblastech Vašeho života, a Vaše rozhodnutí se promění v trefu do černého. Těšíme se na společnou jízdu!

Stejně jako technické kontroly se neustále zpřísňuje i měření emisí. Zejména pro majitele starších vozidel, jsou tak čím dál větším strašákem. Nově je však možné si i na emise sjednat pojištění. DEFEND o ně nedávno rozšířil své pojištění DEFEND Technical Control a nabízí tak řidičům kompletní ochranu.

Popularita nových i ojetých elektromobilů roste. Jedním z problémů elektromobilů je však jejich pojištění. Pojišťovny zatím mnohdy tápou, sbírají data a nabídka pojištění je tak omezená. Čeští zákazníci však už nyní mohou sjednávat i doplňkové pojištění, jako jsou prodloužené záruky nebo pojištění GAP.

DEFEND vstupuje na německý trh. Jedná se již o 8. zemi, kde působí. V Německu nabízí od 1. září své prodloužené záruky pro ojeté vozy prostřednictvím strategického partnera, společnosti Driverama, která se specializuje na online obchodování s ojetými vozy.

Jedná se již o 7. evropský trh, na kterém lídr středoevropského trhu v oblasti doplňkového pojištění pro automobily působí. V Litvě nabízí DIG od července, prostřednictvím místního pojišťovacího agenta Mango Insurance, své prodloužené záruky.

Obchodní partnerství stejně jako ta životní stojí na podobných základech. Důležitá je především vzájemná důvěra, podpora, otevřená komunikace a spokojenost. Seznamte se s partnerským přístupem DEFEND INSURANCE GROUP.

Vaše auto je po nehodě značně poškozené nebo dokonce zcela zničené. Pojišťovna váš případ vyhodnotí jako takzvanou totální škodu. Co to znamená a jak se na takovou situaci připravit?

Fortegra Europe Insurance Company, mezinárodně uznávaný specializovaný pojistitel, jenž je součástí Tiptree Inc., dnes oznámil registraci pobočky v České republice se sídlem v Praze. Její založení dále posílí postavení Fortegry na evropském trhu.

DEFEND INSURANCE představuje nový produkt DEFEND Key Protect – unikátní online službu, která propojuje majitele a nálezce ztracených klíčů od vozidla díky chytré klíčence. Pro maximální ochranu je součástí také pojištění klíčů od pojistitele Fortegra Europe.

Nabídka produktů DEFEND se rozrostla o další novinku s názvem DEFEND AllSafe. Jedná se o balíček bezpečnostního značení vozu kódem VIN spolu s asistenční pomocí. Produkt je k dispozici v Česku, Polsku a na Slovensku exkluzivně v síti autocenter AAA AUTO.

Prodej elektromobilů v Česku roste. I přes koronavirovou krizi se meziročně více než ztrojnásobil na 1888 prodaných vozů za prvních deset měsíců roku. DEFEND tento trend předvídal a už více než 2 roky nabízí pojištění DEFEND Gap na auta s alternativním pohonem.

V dnešní době většina zákazníků začíná nákup svého vozu online. O úspěchu prodeje tak rozhodují pouhá kliknutí. Klíčové je tedy odlišit se a nabídnout nakupujícím unikátní zážitek. To umožňuje merchandisingový nástroj DEFEND SpinCar.

Nečekané výdaje mohou těžce zasáhnout rodinný rozpočet. Jak vyplývá z průzkumu České bankovní asociace (ČBA), každá třetí česká domácnost přišla o jeden či část z příjmů. V takové situaci mohou být více než užitečné prodloužené záruky.

Oblast pojišťovnictví je vysoce regulovaná a je v ní potřeba dodržet celou řadu pravidel. Klíčová je zejména otevřená a férová komunikace se zákazníkem i obchodními partnery. Co to znamená pro nás v DEFEND INSURANCE?

S potěšením oznamujeme, že naše produktová linie DEFEND Gap se rozrůstá o program DIRECT. Jako jediný z celé řady může být sjednán bez návaznosti na koupi auta a je tak skvělou volbou pro řidiče, kterým končí havarijní pojištění, povinné ručení nebo jiné pojištění od DI.

DEFEND SOLUTIONS uvádí na trh nový produkt DEFEND Spincar v síti HAVEX-auto. Toto jedinečné řešení poskytuje zákazníkům možnost výběru a nákupu vozu z domova díky technologii podobné virtuální realitě s 360° prezentací interiéru i exteriéru vozidla.

DI bude i nadále v trvalém provozu a bude poskytovat všechny standardní služby (mimo jiné likvidaci škodních událostí, zákaznický servis atd.). Všichni naši zaměstnanci budou pracovat z domova a jsou k dispozici kdykoli během standardní pracovní doby.

Skupina DIG ve druhém čtvrtletí roku 2019 zaznamenala vynikající výsledky a dynamický vývoj, zakončený akvizicí. Zaregistrovali jsme rekordních 45 800 pojistných smluv s hrubým upsaným pojistným ve výši 21,6 milionů €, což představuje 20% nárůst oproti Q2 2018.

Ke konci prvního čtvrtletí 2019 oznámili společnosti HAVEX-auto a DEFEND INSURANCE začátek své spolupráce. Díky tomu bude společnost DEFEND poskytovat na ojetá vozidla HAVEX brandované prodloužené záruky HAVEX Car Protect a pojištění HAVEX Gap.

DIG uzavřela první čtvrtletí roku 2019 s velkým úspěchem. Díky skvělým výkonům našich poboček jsme dosáhli 20,6 milionů eur hrubého upsaného pojistného a podařilo se nám uzavřít rekordních 43 400 pojistných smluv, což představuje 27% nárůst.

Dne 15. 1. 2019 společnost DEFEND INSURANCE oficiálně odstartovala spolupráci s Lloyd’s Brussels. Nově založená společnost je plně funkční a regulovaná belgickou Národní bankou a upisuje všechna neživotní rizika v Evropském hospodářském prostoru.

Výsledky DIG za rok 2018 potvrzují významný růst celé skupiny a její stabilní pozici předního poskytovatele doplňkového automobilového pojištění. V meziročním srovnání došlo k nárůstu nově uzavřených pojistných smluv o 31 % oproti roku 2017.

Po intenzivním jednání naše skupina DIG a společnost Business Lease uzavřeli spolupráci. DIG bude poskytovat prodloužené záruky vozidlům po operativním leasingu ve 4 zemích. Dnešním dnem byla prodaná první prodloužená záruka na Slovensku.

Naším cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky přívětivější web, na kterém najdete všechny potřebné informace týkající se naší společnosti, produktů a služeb. Samozřejmostí je kompatibilita webových stránek se všemi zařízeními, od mobilního telefonu až po počítač.

DIG se i ve druhém čtvrtletí roku 2018 daří naplňovat dlouhodobou strategii rozvoje společnosti a posílení pozice na pojistném trhu automobilů. V meziročním srovnání došlo ve druhém čtvrtletí k nárůstu nově uzavřených smluv o 26%.

Česká podnikatelská pojišťovna uvedla na trh nové pojištění pro motorová vozidla, které chrání klienty proti náhlým poruchám součástek ve vozidle. Pojištění Renova a Renova Plus je v současnosné době ojedinělou možností, jak připojistit vozidlo.

Philip Pearce, ředitel oblasti pojištění vozidel a rozvoje obchodu v syndikátu 5820 pojistného trhu Lloyd´s, měl tu čest se tento rok v říjnu v Bratislavě zúčastnit konference SIBAF 2015. Týmovou oporou mu byli zástupci společnosti DIG, která vystupuje v pozici coverholdera Lloyd´s.

DIG uvádí na trh s ojetými nákladními vozidly záruky DEFEND Truck Protect. Díky záručním programům DEFEND Truck Protect mohou obchodníci s ojetými nákladními vozidly svým klientům zajistit nadstandardní servis při případných neočekávaných poruchách.