20.02.2023

Rychle a jednoduše: Škody z pojištění DEFEND lze nově řešit v servisní síti Fortegra

PRAHA, Česká republika (20. února 2023) – Proces likvidace škodních událostí u pojištění DEFEND, upisovaných pojišťovnou Fortegra Europe, se dále zefektivňuje. Klienti mohou nově využívat servisní síť Fortegra, kterou tvoří téměř stovka autoservisů napříč Českou republikou. Vyškolení profesionálové servisní sítě klienta celým procesem řešení škody provedou a dodají potřebné podklady, aby se mohl se svým vozem vrátit co nejdříve do provozu.

Automobil je v současné době pro většinu lidí nepostradatelný, ať už s ním dojíždí do práce nebo ho potřebují ke svému podnikání. V případě, že dojde k problému je tak pro jeho majitele klíčové, aby se na silnici mohl vrátit co možná nejdříve.

„Uvědomujeme si, že rychlé vyřízení škody a kvalitní zákaznický servis jsou pro naše klienty na prvním místě. Dlouhodobě se proto soustředíme na zefektivňování procesu likvidace škodních událostí u našich prodloužených záruk DEFEND Car Protect i dalších pojistných produktů DEFEND. Omezili jsme administrativu a schválení pojistné události u nás probíhá ještě ten samý den po dodání podkladů z autoservisu. Abychom vše ještě urychlili a našim klientům usnadnili, rozhodli jsme se vybudovat vlastní servisní síť,“ vysvětluje Gabriela Motejzíková, Country Managerka DEFEND INSURANCE GROUP a Fortegra Europe pro Českou republiku.

Servisní síť Fortegra tvoří autoservisy partnerů DEFEND INSURANCE a Fortegra Europe a vybrané pobočky široké sítě autoservisů LKQ. Napříč Českou republikou tak při řešení škody u pojištění DEFEND mohou klienti využít téměř stovku autoservisů.

„Vyškolení pracovníci servisní sítě Fortegra přesně vědí, co při řešení škody u pojištění DEFEND potřebujeme. Urychluje to dodání podkladů a snižuje chybovost a celý proces likvidace škodní události je pro všechny zúčastněné strany efektivnější,“ doplňuje Jiří Voborník zodpovědný za oddělení likvidace škod.

Při řešení škody u pojištění DEFEND klientům odpadají starosti s hledáním vhodného servisu i administrativou. Nově stačí, když škodní událost nahlásí a následně je bude kontaktovat pracovník servisní sítě Fortegra, který s nimi domluví přistavení vozu do nejvhodnějšího servisu. Ten je pak celý procesem provede a klient se může rychle a bez starostí vrátit zpět na silnice.

Seznam autoservisů servisní sítě Fortegra najdete ZDE:

O DEFEND INSURANCE a Fortegra
Společnosti DEFEND INSURANCE GROUP (DIG) jsou předními poskytovateli doplňkových pojistných produktů a likvidátory škod se zaměřením na prodloužené záruky, GAP pojištění, pojištění klíčů od vozidla a další inovativní produkty pro automobilový průmysl. Misí DEFEND je překonávat očekávání zákazníků poskytováním bezkonkurenčních pojistných řešení a špičkové zákaznické podpory, aby se mohli obávat méně a „Zažívat Více“. DEFEND tak významně přispívá k jejich spokojenosti a loajalitě k téměř 4 000 partnerů napříč Českou republikou, Polskem, Maďarskem, Slovenskem, Velkou Británií, Litvou, Německem a Rumunskem.

Od roku 2019 je DIG součástí americké pojišťovny Fortegra s hodnocením A-, jejíž evropská dceřiná společnost Fortegra Europe Insurance Company je jejím hlavním pojistitelem. Fortegra Europe založila v roce 2021 českou pobočku a navázala přímé vztahy s pojišťovacími agenty v České republice s back-office podporou DEFEND INSURANCE GROUP. Další informace o nás najdete na webu www.defendinsurance.eu, defend-online.eu, nebo nás sledujte na našem LinkedInu.

O Fortegra Europe
Fortegra Europe Insurance Company je dceřinou společností The Fortegra Group, LLC, globálního specializovaného pojistitele. Fortegra a její dceřiné společnosti upisují a spravují komplexní a rozmanitý soubor pojistných produktů a záručních řešení ve Spojených státech a po celém světě. Již více než 40 let je přístup Fortegry založený na spolupráci, zkušeném týmu a inovativních produktech motorem trvalého růstu a rostoucí poptávky ze strany domácích i mezinárodních partnerů. Fortegra se pyšní ratingem A- (Vynikající) od AM Best prokazujícím její finanční sílu a stabilitu. Více informací o společnosti se dozvíte na adrese: www.fortegra.com a www.fortegra.cz.