Aktuality

DEFEND INSURANCE představuje nový produkt DEFEND Key Protect – unikátní online službu, která propojuje majitele a nálezce ztracených klíčů od vozidla díky chytré klíčence. Pro maximální ochranu je součástí také pojištění klíčů od pojistitele Fortegra Europe Insurance Company.

Nabídka produktů DEFEND se rozrostla o další novinku s názvem DEFEND AllSafe. Jedná se o balíček bezpečnostního značení vozu kódem VIN spolu s asistenční pomocí. Produkt je k dispozici v Česku, Polsku a na Slovensku exkluzivně v síti autocenter AAA AUTO.

Prodej elektromobilů v Česku roste. I přes koronavirovou krizi se meziročně více než ztrojnásobil na 1888 prodaných vozů za prvních deset měsíců roku. DEFEND tento trend předvídal a už více než 2 roky nabízí pojištění DEFEND Gap na auta s alternativním pohonem.

V dnešní době většina zákazníků začíná nákup svého vozu online. O úspěchu prodeje tak rozhodují pouhá kliknutí. Klíčové je tedy odlišit se a nabídnout nakupujícím unikátní zážitek. To umožňuje merchandisingový nástroj DEFEND SpinCar.

Oblast pojišťovnictví je vysoce regulovaná a je v ní potřeba dodržet celou řadu pravidel. Klíčová je zejména otevřená a férová komunikace se zákazníkem i obchodními partnery. Co to znamená pro nás v DEFEND INSURANCE?

S potěšením oznamujeme, že naše produktová linie DEFEND Gap se rozrůstá o program DIRECT. Jako jediný z celé řady může být sjednán bez návaznosti na koupi auta a je tak skvělou volbou pro řidiče, kterým končí havarijní pojištění, povinné ručení nebo jiné pojištění od DI.

DEFEND SOLUTIONS uvádí na trh nový produkt DEFEND Spincar v síti HAVEX-auto. Toto jedinečné řešení poskytuje zákazníkům možnost výběru a nákupu vozu z domova díky technologii podobné virtuální realitě s 360° prezentací interiéru i exteriéru vozidla.

DI bude i nadále v trvalém provozu a bude poskytovat všechny standardní služby (mimo jiné likvidaci škodních událostí, zákaznický servis atd.). Všichni naši zaměstnanci budou pracovat z domova a jsou k dispozici kdykoli během standardní pracovní doby.

Skupina DIG ve druhém čtvrtletí roku 2019 zaznamenala vynikající výsledky a dynamický vývoj, zakončený akvizicí. Zaregistrovali jsme rekordních 45 800 pojistných smluv s hrubým upsaným pojistným ve výši 21,6 milionů €, což představuje 20% nárůst oproti Q2 2018.

Ke konci prvního čtvrtletí 2019 oznámili společnosti HAVEX-auto a DEFEND INSURANCE začátek své spolupráce. Díky tomu bude společnost DEFEND poskytovat na ojetá vozidla HAVEX brandované prodloužené záruky HAVEX Car Protect a pojištění HAVEX Gap.

DIG uzavřela první čtvrtletí roku 2019 s velkým úspěchem. Díky skvělým výkonům našich poboček jsme dosáhli 20,6 milionů eur hrubého upsaného pojistného a podařilo se nám uzavřít rekordních 43 400 pojistných smluv, což představuje 27% nárůst.

Dne 15. 1. 2019 společnost DEFEND INSURANCE oficiálně odstartovala spolupráci s Lloyd’s Brussels. Nově založená společnost je plně funkční a regulovaná belgickou Národní bankou a upisuje všechna neživotní rizika v Evropském hospodářském prostoru.

Výsledky DIG za rok 2018 potvrzují významný růst celé skupiny a její stabilní pozici předního poskytovatele doplňkového automobilového pojištění. V meziročním srovnání došlo k nárůstu nově uzavřených pojistných smluv o 31 % oproti roku 2017.

Po intenzivním jednání naše skupina DIG a společnost Business Lease uzavřeli spolupráci. DIG bude poskytovat prodloužené záruky vozidlům po operativním leasingu ve 4 zemích. Dnešním dnem byla prodaná první prodloužená záruka na Slovensku.

Naším cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky přívětivější web, na kterém najdete všechny potřebné informace týkající se naší společnosti, produktů a služeb. Samozřejmostí je kompatibilita webových stránek se všemi zařízeními, od mobilního telefonu až po počítač.

DIG se i ve druhém čtvrtletí roku 2018 daří naplňovat dlouhodobou strategii rozvoje společnosti a posílení pozice na pojistném trhu automobilů. V meziročním srovnání došlo ve druhém čtvrtletí k nárůstu nově uzavřených smluv o 26%.

Česká podnikatelská pojišťovna uvedla na trh nové pojištění pro motorová vozidla, které chrání klienty proti náhlým poruchám součástek ve vozidle. Pojištění Renova a Renova Plus je v současnosné době ojedinělou možností, jak připojistit vozidlo.

Philip Pearce, ředitel oblasti pojištění vozidel a rozvoje obchodu v syndikátu 5820 pojistného trhu Lloyd´s, měl tu čest se tento rok v říjnu v Bratislavě zúčastnit konference SIBAF 2015. Týmovou oporou mu byli zástupci společnosti DIG, která vystupuje v pozici coverholdera Lloyd´s.

DIG uvádí na trh s ojetými nákladními vozidly záruky DEFEND Truck Protect. Díky záručním programům DEFEND Truck Protect mohou obchodníci s ojetými nákladními vozidly svým klientům zajistit nadstandardní servis při případných neočekávaných poruchách.