Aktuality

Naším cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky přívětivější web, na kterém najdete všechny potřebné informace týkající se naší společnosti, produktů a služeb. Samozřejmostí je kompatibilita webových stránek se všemi zařízeními, od mobilního telefonu až po počítač.

DIG se i ve druhém čtvrtletí roku 2018 daří naplňovat dlouhodobou strategii rozvoje společnosti a posílení pozice na pojistném trhu automobilů. V meziročním srovnání došlo ve druhém čtvrtletí k nárůstu nově uzavřených smluv o 26%.

Česká podnikatelská pojišťovna uvedla na trh nové pojištění pro motorová vozidla, které chrání klienty proti náhlým poruchám součástek ve vozidle. Pojištění Renova a Renova Plus je v současnosné době ojedinělou možností, jak připojistit vozidlo.

Philip Pearce, ředitel oblasti pojištění vozidel a rozvoje obchodu v syndikátu 5820 pojistného trhu Lloyd´s, měl tu čest se tento rok v říjnu v Bratislavě zúčastnit konference SIBAF 2015. Týmovou oporou mu byli zástupci společnosti DIG, která vystupuje v pozici coverholdera Lloyd´s.

DIG uvádí na trh s ojetými nákladními vozidly záruky DEFEND Truck Protect. Díky záručním programům DEFEND Truck Protect mohou obchodníci s ojetými nákladními vozidly svým klientům zajistit nadstandardní servis při případných neočekávaných poruchách.