04.09.2019

DEFEND INSURANCE Kft. začala spolupracovat s Emil Frey Magyarország

Na základě výhry v tendru maďarského dovozce automobilové skupiny PSA, Emil Frey Magyarország, se maďarská společnost DEFEND INSURANCE Kft. stala autorizovaným poskytovatelem záručních programů pro ojetá vozidla DS.

Dnes, 4. 9. 2019 oficiálně začíná partnerství dvou silných hráčů na automobilovém trhu, DEFEND INSURANCE GROUP a značky DS, a my se už nyní těšíme na všechny nové zákazníky v Maďarsku, kteří budou moci využít naši prodlouženou záruku.

"Do spolupráce se značkou DS vstupujeme s nadšením. Věříme, že podpoří strategických růst a postavení obou společností na trhu. Vždy se soustředíme na spokojenost zákazníků a snažíme se vylepšovat naši nabídku a překonávat jejich očekávání. Proto klademe vysoké nároky na naše nové partnery. Společnost Emil Frey, dovozce značek DS, nás oslovila tím, že má téměř 100 leté zkušenosti v automobilovém odvětví a neustálou snahu se vyvíjet a posouvat vpřed, což jsou vlastnosti, které u našich partnerů hledáme," řekl Managing Director společnosti DEFEND INSURANCE, Andrew Quirke.

"Naším posláním je prodávat kvalitní vozidla a doplňkové produkty, které uspokojí zákazníka nejen dnes, ale během celého užívání. Proto nám je ctí oznámit naši spolupráci s DEFEND INSURANCE. Jejich produkty přináší skutečnou přidanou hodnotu a velmi kvalitní a rychlé zpracování pojistných událostí, což je pro nás klíčové. Věříme, že spoluprací s DEFEND INSURANCE uspokojíme potřeby našich zákazníků ještě lépe než dosud a přineseme jim jistotu do každého dne, "řekl Gergely Kanalas, Brand Manager značky DS.

Od 4. září se tak majitelé ojetých vozů DS mohou těšit z prodloužené záruky DS Car Protect ADVANTAGE až na 24 měsíců, pro vozidla, která nepřekročila 6 let a 200 000 najetých kilometrů. Sjednává se bez maximálního počtu najetých kilometrů, bez spoluúčasti a limit pojistného plnění je 1 000 000 florintů na jednu pojistnou událost, přičemž celkový limit je pořizovací cena vozidla.

Emil Frey je autorizovaný prodejce značek Peugeot, Citroën a DS. Soustředí se na prodej kvalitních ojetých vozidel z vlastních a prověřených zdrojů od svých zákazníků, firemních partnerů, a prodej předváděcích nebo služebních vozů společnosti Emil Frey Group. Jsou schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků na poli zánovních nebo ojetých vozidel. Vždy samozřejmě s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu vozidel a poskytovaných služeb tak, jak je tomu u společnosti Emil Frey Group doposud více jak 90 let zvykem.

Společnost DEFEND INSURANCE Kft. je poskytovatel speciálních pojistných řešení pro automobilový sektor a likvidátor pojistných událostí se zaměřením na prodloužené záruky, pojištění GAP a další inovativní produkty. DEFEND INSURANCE GROUP zastřešuje pět společností (z čehož tři mají status Coverholder at Lloyd’s) a šest poboček v České republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Od roku 2019 je součástí společnosti Fortegra Financial Corporation, mezinárodně uznávaného pojistitele s hodnocením A. Hlavními upisovateli společností DIG jsou Fortegra Europe Insurance Company Ltd. (FEIC), Lloyd’s Insurance Company S.A. (Lloyd‘s Brussels), CIG Pannónia a Acasta European Insurance Co. Ltd. Více informací na www.defendinsurance.eu.