29.01.2016

ČPP uvedla na trh nové pojištění poruchy vybraných autodílů.

Česká podnikatelská pojišťovna uvedla v prosinci na trh nové pojištění pro motorová vozidla, které chrání klienty proti náhlým poruchám vyjmenovaných součástek ve vozidle. Pojištění Renova a Renova Plus od ČPP je v současné době na českém trhu ojedinělou možností, jak připojistit vozidlo pro riziko poruchy společně s povinným ručením nebo havarijním pojištěním.

Společnost DEFEND INSURANCE GROUP, která v regionu V4 reprezentuje mnohaleté zkušenosti v oblasti prodloužených záruk, zejména pro ojetá motorová vozidla, byla v tomto projektu ČPP vybrána jako partner pro likvidaci škod z pojištění poruch Renova a Renova Plus.

Jiří Voborník, vedoucí oddělení likvidace DEFEND INSURANCE GROUP, k tomu řekl: „Kvalitní péče o klienta je pro nás jednou ze základních hodnot. Těší nás, že jsme podpůrnou součástí zákaznicky orientovaného a cenově velmi příznivého doplňkového pojištění, které klientům může ušetřit výdaje např. za opravu turba nebo vodního čerpadla, které mnohdy šplhají na desetitisíce korun.“

Společnost DEFEND INSURANCE GROUP, která na českém a slovenském trhu vystupuje jako coverholder pojistitele Lloyd’s of London, ročně spravuje zhruba 60.000 pojistných smluv, zejména k pojištění mechanických a elektrických poruch motorových vozidel. V roce 2015 zaznamenala společnost nárůst sjednaných prodloužených záruk pro ojetá vozidla o 23% oproti předchozímu roku a plánem na rok 2016 je v tomto trendu pokračovat.