07.12.2022

Prodloužené záruky DEFEND jsou nyní dostupné v síti autoservisů Q-Service

Maďarská pobočka DEFEND INSURANCE GROUP navázala spolupráci s mezinárodní sítí autoservisů Q-Service, kterou v Maďarsku provozuje společnost Inter Cars Hungária Kft. Prodloužené záruky DEFEND Car Protect je tak nově možné sjednat při pravidelné údržbě, opravě vozidla nebo třeba technické prohlídce.

Ochrana před nečekanými výdaji za opravy vozidla nabývá s rostoucí inflací a cenami energií na důležitosti. Opravy motoru, brzd, převodovky či spojky se běžně pohybují v řádu milionu forintů a mohou nepříjemně zasáhnout rozpočet domácnosti i za běžných okolností. Řidiči si však mohou sjednat prodlouženou záruku DEFEND Car Protect, aby v případě mechanické, elektrické či elektronické poruchy nemuseli sahat hluboko do své kapsy nebo si dokonce peníze půjčovat.

„Našim cílem je pomáhat klientům snižovat rizika a zvýšit pocit bezpečí a finanční stability, což je nyní důležitější než kdy dříve. Rozhodli jsme se proto umožnit sjednání našich prodloužených záruk také bez návaznosti na nákup vozidla a díky novému partnerství se sítí autoservisů Q-Service jsou naše prodloužené záruky DEFEND Car Protect v Maďarsku ještě dostupnější. Věříme, že nová spolupráce ochrání širší segment klientů před finančními problémy a umožní růst a upevnění pozice na trhu oběma stranám,“ říká Emília Nagy, Country Managerka DEFEND INSURANCE GROUP pro Maďarsko.

Q-Service má v Maďarsku více než 200 poboček, které poskytují řidičům alternativu k autorizovaným servisům. Jejich cílem je poskytovat klientům kvalitní servis za rozumnou cenu, aby byl provoz jejich vozidel co nejekonomičtější, ale zároveň odpovídal všem standardům.

„S Q-Service sdílíme prozákaznický přístup a zaměření na kvalitu a zároveň dostupnost našich produktů a služeb. Neustále se snažíme o inovace, aby naše nabídka odpovídala aktuálním potřebám našich klientů,“ doplňuje Emília Nagy.

Piri András, Project Manager Q-Service – InterCars k tomu dodává: „Jsme hrdí na to, že máme jako první síť autoservisů v Maďarsku v nabídce prodloužené záruky DEFEND. Věříme, že budou přínosem pro naši síť i naše klienty a posunou náš zákaznický servis na ještě vyšší úroveň.“

Prodlouženou záruku DEFEND Car Protect je možné v síti autoservisů Q-Service sjednat pro vozidla až do 15 let stáří a 300 000 najetých kilometrů. Nabízí ochranu na 1 rok s možností prodloužení a v případě, že již majitel vozu záruku DEFEND Car Protect má či mu skončila, může si ji sjednat na další 1 rok. Na výběr jsou 3 programy ADVANTAGE, COMFORT a PLUS, které mají řadu volitelných parametrů, aby si je řidiči mohli upravit dle svých potřeb a neplatili nic navíc. Velkou výhodou je prodloužené záruky je také zvýšení zůstatkové hodnoty vozidla při případném prodeji a možnost jejího převodu na nového majitele.

Seznam poboček Q-Service, které aktuálně nabízí prodloužené záruky DEFEND Car Protect najdete ZDE.

O DEFEND INSURANCE GROUP
Společnosti DEFEND INSURANCE GROUP jsou předními poskytovateli doplňkových pojistných produktů a likvidátory škod se zaměřením na prodloužené záruky, GAP pojištění, pojištění klíčů od vozidla a další inovativní produkty pro automobilový průmysl. Misí DEFEND je překonávat očekávání zákazníků poskytováním bezkonkurenčních pojistných řešení a špičkové zákaznické podpory, aby se mohli obávat méně a „Zažívat Více“. DEFEND tak významně přispívá k jejich spokojenosti a loajalitě k téměř 4 000 partnerů napříč Českou republikou, Polskem, Maďarskem, Slovenskem, Rumunskem, Velkou Británií, Litvou, Rumunskem a Německem. Další informace o nás najdete na webu www.defendinsurance.eu, www.defend-online.eu nebo nás sledujte na našem LinkedInu.

O Q-Service
Síť autoservisů Q-Service provozuje v Maďarsku společnost Inter Cars Hungária Kft. Značka se poprvé objevila v České republice a na Slovensku na počátku nového tisíciletí. Dnes je součástí konceptu více než 1 250 servisních stanic, které jsou kromě tří výše zmíněných zemí také v Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a Bulharsku. Posláním společnosti  je být přímou konkurencí autorizovaným servisům výrobců vozidel. Q-Service zákazníkům zaručuje odbornou údržbu a opravy jejich automobilů pomocí nejmodernějšího servisního vybavení a za použití kvalitních náhradních dílů. Více informací se dozvíte na webu www.q-service.hu.


.