08.07.2019

DEFEND INSURANCE GROUP spojuje síly s pojišťovnou Fortegra

Akvizice, která přispěje k dalšímu růstu DIG v regionu střední a východní Evropy. 

Praha, ČR (8. 7. 2019) — DEFEND INSURANCE GROUP („DIG“), přední poskytovatel doplňkových pojištění a likvidátor pojistných událostí v regionu střední a východní Evropy, dnes oznámil nové partnerství s Fortegra Financial Corporation („Fortegra“), mezinárodně uznávaným specializovaným pojistitelem s hodnocením A, jenž je součástí Tiptree Inc. („Tiptree“). S účinností od 1. července, Fortegra nyní vlastní většinový podíl v Ingenasys Limited, mateřské společnosti DEFEND INSURANCE GROUP.

Partnerství podpoří strategický plán celoevropského růstu obou stran a další rozvoj skupiny DIG společně s novými prvotřídními pojistnými produkty.

„Jsme nadšení, že jsme se stali součástí Fortegry, která přispěje k udržení vysokého růstu, který jsme za posledních pět let zaznamenali,“ řekl Andrew Quirke, generální ředitel DEFEND INSURANCE GROUP. „Tento krok zároveň potvrdil pozici DIG jako stabilního hráče na trhu a přináší mnoho výhod a příležitostí pro naše zaměstnance, partnery i zákazníky.“

V březnu 2018 americká společnost Fortegra založila vlastní evropskou dceřinou společnost Fortegra Europe Insurance Company Limited (FEIC Ltd.) v rámci posílení jejích mezinárodních aktivit.

„Akvizice DIG je přirozenou součástí naší strategie mezinárodního růstu s cílem stát se přední evropskou pojišťovnou zaměřenou na záruční produkty,“ uvedl Sanjay Vara, výkonný viceprezident a ředitel upisování Fortegry. „Stejně jako DIG, i Fortegra neustále hledá příležitosti k rozvoji a zdokonalení, a naše jednotná vize významně přispívá k velmi úspěšné budoucnosti.“

S podporou Fortegry a kombinací desítek let zkušeností bude skupina DEFEND INSURANCE GROUP i nadále poskytovat inovativní řešení, která vedou ke spokojenost zákazníků a jejich loajalitě vůči našim partnerům napříč Evropou.

„DEFEND doplňuje naše stávající Evropské působení,“ dodal Richard Kahlbaugh, ředitel a CEO Fortegry. „Management DIG i její zaměstnanci jsou nesmírně schopní a my je budeme podporovat v jejich úsilí poskytovat vysoce kvalitní služby partnerům i zákazníkům. Těším se na společnou budoucnost, která je před námi.“

Další informace o produktech a řešeních společnosti DEFEND naleznete na adrese www.defendinsurance.eu.

Další informace o produktech a službách společnosti Fortegra naleznete na webu www.fortegra.com.

O DEFEND INSURANCE GROUP
Provozní společnosti skupiny DEFEND INSURANCE GROUP jsou poskytovateli specializovaných pojistných řešení pro automobilový průmysl a likvidátory pojistných událostí se zaměřením na prodloužené záruky, pojištění GAP a další inovativní produkty. Mateřskou společností DEFEND INSURANCE GROUP je Ingenasys Limited. DIG má pět provozních společností se šesti pobočkami v České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a ve Velké Británii.

O společnosti Fortegra
Fortegra Financial Corporation (společnost Tiptree Inc.) a její dceřiné společnosti jsou poskytovateli pojistných služeb, které nabízí řadu možností ochrany spotřebitele, včetně záručních řešení, pojištění úvěrů a programů upisování. Fortegra přináší komplexní ochranu s bezkonkurenčními servisními službami pro domácí i zahraniční partnery a jejich zákazníky. Fortegra řeší naléhavé každodenní potřeby a umožňuje spotřebitelům, aby se obávali méně a „Zažívali Více“.