15.10.2018

DEFEND INSURANCE GROUP se ve třetím čtvrtletí nad očekávání dařilo

Obchodní výsledky skupiny DEFEND INSURANCE GROUP ve třetím čtvrtletí předčily původní očekávání. Podařilo se nám překročit 40 300 uzavřených pojistných smluv, což představuje o 31 % lepší výsledek než za stejné období loňského roku.

DEFEND INSURANCE GROUP pokračuje i ve 3. čtvrtletí v dynamickém růstu, kdy překonala 10 300 uzavřených pojistných smluv za měsíc ve střední a východní Evropě a zaznamenala mezikvartální růst 5 %.

„Nesmírně nás těší, že pokračujeme ve stoupající tendenci, kdy každý další měsíc překonává ten uplynulý. Za výbornými výsledky stojí úsilí celého našeho týmu, který v posledních měsících pracoval na nových produktech a zkvalitnění služeb,“ uvádí generální ředitel společnosti Andrew Quirke.

Třetí kvartál nebyl pouze o výborných prodejních výsledcích, ale dokončili jsme náročný proces slučování DEFEND INSURANCE GROUP s.r.o. a Ingenasys s.r.o. Zároveň došlo k přejmenování Ingenasys na DEFEND INSURANCE HOLDING s.r.o., která je teď plně ve vlastnictví původního managementu DEFEND INSURANCE GROUP.

Součástí zkvalitňování služeb bylo i spuštění nových webových stránek www.defendinsurance.eu, kde naši klienti i partneři naleznou v 5 jazycích všechny důležité informace týkající se naší společnosti, produktů a služeb.

„Uvědomujeme si, jak důležitou roli máme v nepříjemných situacích našich klientů a jak důležité je být jim nablízku. Naším cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky přívětivější web, kde najdou vše, co hledají, a pokud ne, mohou se spolehnout na naši online podporu. Díky neuvěřitelnému tempu růstu naší společnosti, jsme zpracovali také komplexní sekci kariéry, která poskytuje uchazečům informace, co mohou od práce u nás očekávat, jaké hodnoty sdílíme a samozřejmě veškeré informace o otevřených pozicích s intuitivní možností přihlášení do výběrového řízení. Věříme, že všichni tyto změny ocení a pozitivní reakce, které doposud máme, to jen potvrzují,“ říká Marketing Manager společnosti Kateřina Písaříková.

Ve čtvrtém kvartálu čeká na DEFEND INSURANCE GROUP řada dalších výzev.

„Letošní rok byl ve znamení změn a nejinak tomu bude i v posledním čtvrtletí. V důsledku Brexitu náš hlavní partner Lloyd´s od London založil plně autorizovanou a licencovanou pojišťovací společnost Lloyd’s Insurance Company S.A. se sídlem v Bruselu, která bude od 1. ledna 2019 upisovat pojistné smlouvy v Evropské Unii. Díky tomu měníme od 1. 1. 2019 veškerou pojistnou dokumentaci.“ popisuje plány na závěr roku Underwriting Director Allan LaGrange.

Ačkoliv náš administrativní tým bude mít napilno, očekáváme udržení vysokého tempa růstu s cílem zpracovat v letošním roce 148 000 pojistných smluv.