Spolupráce

Zaujal Vás některý z našich produktů a chtěli byste s námi spolupracovat? Jste pojišťovací makléř, obchodník s automobily nebo zástupce leasingové společnosti? Kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle +420 233 103 111 nebo nám napište na info@defendinsurance.eu.

Rádi Vám představíme kompletní portfolio našich produktů a služeb a připravíme pro Vás individuální nabídku, ve které zohledníme potřeby Vašich klientů i cíle Vašeho podnikání.

V případě, že s námi již spolupracujete a chcete sjednat pro klienta některý z pojistných produktů DEFEND, použijte k přihlášení do systému tento odkaz - iDEFEND.

Ocenění Czech Superbrands 2015 a 2017

Inovativní produkty s prvotřídní pověstí a výborným zákaznickým servisem za sebe mluví samy. Nicméně ocenění „Czech Superbrands“, získané na základě nezávislých preferencí zákazníků a hodnocení odborné poroty, nás nesmírně těší! Jedním z hlavních cílů Superbrands Česká republika je seznámit odbornou i širší veřejnost s historií úspěchu nejpopulárnějších značek. Hodnotí se kritéria jako síla a povědomí o značce, loajalita zákazníků, pověst a tradice a další.

Partneři