22.04.2021

Prodloužené záruky DEFEND Car Protect se nově vztahují i na motocykly

Společnost DEFEND INSURANCE rozšířila své široké portfolio prodloužených záruk o pojištění motocyklů DEFEND Car Protect BIKE. Vztahuje se na nové i ojeté stroje a chrání před neočekávanými a často i vysokými výdaji spojenými s mechanickou, elektrickou nebo elektronickou poruchou.

Nákup motocyklu je velká finanční investice, u které je třeba zvážit mnoho aspektů. S novým strojem totiž nepřichází jen radost, ale i možné problémy s dodatečnými náklady na opravy. Bez ohledu na kvalitu prodejce i daného stroje je u ojetých motocyklů vždy riziko selhání některé ze součástek. U nových motocyklů přichází starosti s vypršením záruky výrobce. A právě pro tyto situace DEFEND INSURANCE uvádí na trh prodloužené záruky DEFEND Car Protect BIKE, které nabízí široké pojistné krytí téměř srovnatelné se zárukou výrobce, a to až na tři roky.

DEFEND Car Protect BIKE je k dispozici ve dvou variantách – DIAMOND a DELUXE. První se vztahuje na motocykly, které jsou ještě v záruce výrobce a druhá pak na stroje, které dosahují maximálního stáří osmi let. Pro obě platí maximální nájezd 50 000 km v době sjednání pojištění. Díky široké škále volitelných parametrů je možné záruku přizpůsobit na míru. Volí se délka pojištění, limit najetých kilometrů za rok, limit pojistného plnění i spoluúčast.

Program BIKE doplňuje široké portfolio prodloužených záruk DEFEND, které jsou k dispozici pro nové a ojeté osobní i nákladní vozy. Pojistitelem je přední pojišťovna Fortegra Europe Insurance Company s hodnocením A- od AM Best.

„Prodloužené záruky DEFEND mají již řadu let vedoucí postavení na trzích střední a východní Evropy, a nově jsme se rozhodli rozšířit je o další program pro motocykly. Chceme tak oslovit další segment zákazníků a zvýšit náš podíl na trhu. Program BIKE jsme již dříve uvedli v Polsku a věříme, že v Česku bude minimálně stejně úspěšný,“ říká Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.