24.06.2019

DEFEND Technical Control STK dostupná více zákazníkům v ČR

DEFEND INSURANCE GROUP rozšiřuje partnerskou síť, která bude od 1. července nabízet pojištění DEFEND Technical Control STK. Po úspěšném dokončení testovacího období bude toto pojištění dostupné ještě více zákazníkům napříč Českem a doplní tak naše komplexní portfolio vynikajících produktů.

Technická kontrola je obvykle jedním z nejvíce stresujících momentů, kterým musí každý majitel auta čelit. Bohužel je obtížné určit skutečný stav ojetého vozu ještě před jeho koupí a takřka nemožné předpovědět, v jakém stavu bude při následné prohlídce. V DEFEND INSURANCE chceme, aby mohl každý řidič a budoucí majitel užívat své vozidlo bez starostí, a proto jsme doplnili naše portfolio o pojištění DEFEND Technical Control STK.

DEFEND Technical Control STK pokrývá náklady na opravu či výměnu neomezeného množství krytých součástek, které nesplňují požadavky technické kontroly, a poskytuje finanční ochranu pro prohlídku vykonanou kdykoliv v průběhu následujících dvou let. Pojištění je možné uzavřít pro vozidla mladší 10 let, s méně než 200 000 najetými kilometry při sjednání pojištění.

„Jsme hrdí, že naše produkty nejenže určují směr trhu, ale zároveň se zaměřují na všestrannost, aby rozplynuly veškeré obavy zákazníků, které koupě ojetého vozidla přináší. DEFEND Technical Control STK poskytuje dodatečné krytí, které lze flexibilně kombinovat s našimi dalšími pojistnými produkty a nabízí tak zákazníkovi skutečně komplexní ochranu,“ říká Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

DEFEND Technical Control bude nyní k dispozici klientům u našich partnerů v rámci České republiky, včetně autobazarů jako MamaCar, DAN a SYN, Autocentral Plzeň nebo Trotina.