02.03.2015

DEFEND získal 51 % základního kapitálu Service Insurance Polska

Společnosti DEFEND INSURANCE GROUP s.r.o. (DEFEND) a Service Insurance Polska Sp. z.o.o. (SIP) dnes oznámily dokončení akvizice 51% základního kapitálu, které DEFEND získal v SIP.

Tato akvizice si klade za cíl posílit pobočkovou síť a odborné znalosti DEFEND INSURANCE GROUP ve střední Evropě a jako přidanou hodnotu přináší zavedený a zkušený tým Service Insurance Polska, jehož úkolem bude správa a řízení rychle se rozvíjejícího lokálního obchodu v úzce specializovaném automobilovém pojištění.

S účinností od 26.února 2015 působí Service Insurance Polska jako DEFEND INSURANCE Sp. z.o.o.

Service Insurance Polska se sídlem v Katovicích poskytovala správu pojistných programů a likvidaci pojistných událostí pro automobilový sektor již od roku 2007.

DEFEND INSURANCE GROUP s lokálními pobočkami v České republice, na Slovensku a v Maďarsku je hlavním hráčem na trhu v pojištění automobilových prodloužených záruk.

Pavel Vojtek, generální ředitel DEFEND INSURANCE GROUP, k tomu řekl: “Rozšíření obchodní činnosti do Polska je pro DEFEND INSURANCE logickým krokem. Těšíme se na novou výzvu a dáváme si za cíl dosažení srovnatelného tržního podílu jako v ostatních zemích našeho působení ve střední Evropě.”