05.09.2019

DIG se stala přidruženým členem Asociace českých pojišťovacích makléřů

Česká provozní společnost DEFEND INSURANCE s.r.o. se stala přidruženým členem Asociace českých pojišťovacích makleřů a společně s dalšími 72 členy se bude podílet na utváření budoucnosti pojistného trhu.

DEFEND INSURANCE GROUP v posledních letech významně roste a upevňuje svoji pozici na pojistném trhu ve střední a východní Evropě, což nás ještě více motivuje k dosahování dalších cílů.

Asociace českých pojišťovacích makléřů je profesním sdružením právnických a fyzických osob, jehož posláním je ochrana společných zájmů členů a péče o spravedlivé prosazování pojišťovacích makléřů na místním pojistném trhu i v celosvětovém měřítku. Asociace vnímá své hlavní poslání v několika základních oblastech, jako je legislativa, etika, publicita, vzdělávání, odborné otázky profese a upevňování reputace pojišťovacích makléřů.

„Jsme rádi, že se nám během vstupního jednání podařilo přesvědčit představitele AČPM o kvalitách poskytovaných produktů i služeb DEFEND INSURANCE GROUP a především o našem týmu, který věříme, že bude pro asociaci velkým přínosem,“ řekl Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

V současné době má asociace 72 členů, kteří představují 85 % makléřů v České republice.

„Vstup do asociace posiluje naši dobrou pověst a umožňuje nám ovlivňovat směr trhu ve prospěch nejen naší společnosti, ale především našich partnerů a koncových zákazníků. Dlouhodobě se zasazujeme o zvyšování spokojenosti zákazníků profesionální péčí a férovým přístupem a věříme, že společně s AČPM pozvedneme prestiž pojišťovacích makléřu a pojištění všeobecně,“ dodala Kateřina Písaříková, Marketing Manager DEFEND INSURANCE GROUP.

Asociace usiluje o zvyšování odborné úrovně jak svých členů, tak všech pojišťovacích makléřů vedených v registru ČNB. Zorganizovala pro ně množství odborných přednášek a seminářů. Od roku 2001 pořádá výroční konference se specializovaným obsahem. Nejbližší konference se bude konat 9. října 2019 a DEFEND INSURANCE na ní nebude chybět.

O DEFEND INSURANCE GROUP

Provozní společnosti skupiny DEFEND INSURANCE GROUP jsou poskytovateli specializovaných pojistných řešení pro automobilový průmysl a likvidátory pojistných událostí se zaměřením na prodloužené záruky, pojištění GAP a další inovativní produkty. Mateřskou společností DEFEND INSURANCE GROUP je Ingenasys Limited. DIG má pět provozních společností se šesti pobočkami v České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a ve Velké Británii.