01.05.2018

První čtvrtletí roku 2018 ve znamení úspěchu pro DEFEND INSURANCE GROUP

Začátek roku 2018 byl z pohledu prodejních výsledků skupiny DEFEND INSURANCE GROUP velmi pozitivní. Podařilo se nám překročit hranici 23 000 uzavřených smluv, což činí 27% nárůst oproti stejnému období loňského roku. To vše přispělo k historicky nejlepšímu výsledku skupiny.

Do roku 2018 jsme vstoupili se zásadní změnou týkající se dvou z našich společností – česká a slovenská pobočka se přejmenovaly na DEFEND INSURANCE s.r.o. z původního DEFEND FINANCE s.r.o. Uvedené změny souvisí s naplňováním dlouhodobé strategie rozvoje společnosti a věříme, že i tato změna přispěla k posílení naší firemní identity na trhu a pozitivnímu vnímání naší značky.

“Po strukturálních změnách v loňském roce jsme do roku 2018 vstupovali s velkými očekáváními, a jsem nesmírně rád, že se nám podařilo je naplnit. První kvartál v tomto roce byl z historického pohledu nejúspěšnějším od našeho vstupu na trh a podařilo se nám překročit hranici 8 900 uzavřených smluv za měsíc. Zároveň to svědčí o naší schopnosti denně zpracovat vysoké množství nezávisle registrovaných pojistek skrze náš online systém iDEFEND,” říká generální ředitel společnosti Andrew Quirke.

Vždy se snažíme předčit očekávání zákazníků vývojem a nabídkou našich produktů. Díky tomu si od 1.2.2018 naši zákazníci (jako první v regionu) mohou sjednat pojištění GAP i na vozidla s alternativním pohonem. Společně s EUROCNG, předním prodejcem vozidel na CNG, jsme navíc rozšířili program DEFEND Car Protect Advantage CNG o komponenty CNG v palivové soustavě.

„Naše zkušenosti a mezinárodní zázemí nám umožňují posouvat se neustále vpřed. Rok 2018 bude plný novinek nejen z oblasti pojištění. Minulý rok jsme investovali mnoho úsilí do nejmodernější online platformy DEFEND SpinCar, která umožní dealerům prezentovat jejich vozy pomocí 360° videí interiéru i exteriéru s unikátním přesahem do oblasti reportingu a marketingu,“ dodává na závěr Quirke.

Všechny tyto plány by měli přispět k dalšímu růstu naší společnosti a upevňování naší pozice předního poskytovatele pojišťovacích služeb a doplňkových řešení pro automobilový sektor.

PŘÍLOHY:

Čtrtletní zpráva DIG