15.01.2019

Spolupráce DEFEND INSURANCE GROUP s BUSINESS LEASE

Po intenzivním jednání naše skupina DEFEND INSURANCE GROUP a společnost Business Lease uzavřeli mezinárodní spolupráci. DIG bude poskytovat prodloužené záruky vozidlům po operativním leasingu ve 4 zemích, s plánovaným rozšířením do Rumunska. Dnešním dnem byla prodaná první prodloužená záruka na Slovensku.

Nový rok, nová spolupráce. DEFEND INSURANCE GROUP krátce po Novém roce uzavřel spolupráci s Business Lease, který bude nabízet prodloužené záruky DEFEND Car Protect ke všem vozidlům v nabídce s pojistnou dobou až na 3 roky.

„Tímto jedinečným kontraktem jsme se zavázali poskytovat ve 4 zemích (Česku, Polsku, Slovensku, Maďarsku a výhledově v Rumunsku), prodlouženou záruku na jejich vozidla po ukončení leasingu, a to za stejných podmínek pro všechny země“ říká Managing Director společnosti DEFEND INSURANCE Andrew Quirke.

Prvnímu spokojenému zákazníkovi jsme kromě 3-leté prodloužené záruky DEFEND Car Protect Advantage předali i startovací balíček pro komfortní jízdu.

„Jedná se o unikátní spolupráci dvou silných partnerů v automobilovém sektoru v regionu střední a východní Evropy, která posune jak trh s ojetými vozidly, tak pojistný trh o krok vpřed a přispěje k oboustrannému obchodnímu úspěchu,“ dodává Quirke.

Business Lease poskytuje komplexní služby operativního i finančního leasingu pro osobní i užitková vozidla. Překonává požadavky klientů díky řešením, která jsou flexibilní a inovativní, díky zkušenostem, kvalitním dodavatelům a síle inovací. A to vše s vášní pro detail a tou nejlepší péčí pro Vás.

Společnosti DEFEND INSURANCE GROUP jsou poskytovately speciálních pojistných řešení pro automobilový sektor a likvidátory pojistných událostí se zaměřením na prodloužené záruky osobních i nákladních vozidel, pojištění GAP a další produkty související s automobilovým trhem. DIG zastřešuje čtyři společnosti (z čehož tři mají status Coverholder at Lloyd’s) a šest poboček v České republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Hlavními upisovateli společností DIG jsou Lloyd’s Insurance Company S.A. (Lloyd‘s Brussels), Syndicate 5820 britského pojistného trhu Lloyd’s of London (AmTrust at Lloyd’s), CIG Pannónia v Maďarsku a gibraltarská pojišťovna Acasta European Insurance Co. Ltd.