02.11.2015

Skvělá konference. Skvělý tým. SIBAF 2015 v říjnu v Bratislavě

Philip Pearce, ředitel oblasti pojištění motorových vozidel a rozvoje obchodu v syndikátu 5820 pojistného trhu Lloyd´s, měl tu čest se tento rok v říjnu v Bratislavě zúčastnit konference SIBAF 2015. Týmovou oporou mu byli zástupci společnosti DEFEND INSURANCE GROUP, která vystupuje v pozici coverholdera Lloyd´s.

Philip Pearce k tomu řekl: „Naším společným cílem bylo zviditelnit pojistné produkty a prezentovat možnosti, které Lloyd’s of London prostřednictvím DEFENDU jako coverholdera a ANV jako výkonného agenta na Slovensku a ve střední a východní Evropě nabízí. V průběhu posledních tří let se ANV zaměřila právě na slovenský trh a blízké regiony a v úzké spolupráci s DEFENDEM rozvinula nabídku pojištění napříč celým portfoliem produktů.“

Jednodenní fórum sdružuje pojišťovací makléře a poskytovatele pojistného krytí, pomáhá vytvořit sítě nových kontaktů, podněcuje diskusi a přináší obchodní příležitosti pro horizont nejbližších 12 měsíců.

Fórum bylo atraktivní událostí, která ANV/DEFENDU umožnila lépe pochopit produktové požadavky slovenské sítě makléřů a identifikovat klíčové parametry pro rozvoj spolupráce v nejbližších měsících. Prezentace umožnila nahlédnout do fungování trhu a zdůraznila, jak různorodým se slovenský trh v posledních letech stal a jak se neustále mění, především v důrazu na potřeby zákazníků, které se dostaly do centra pozornosti. Pro ANV je kvalitní péče o klienty jednou ze základních hodnot, proto se domnívá, že v tandemu s DEFENDEM dokáže podpořit slovenskou makléřskou síť v dalším úsilí o zvyšování hodnoty produktů.

ANV se už nyní těší na účast na dalších podobných událostech, a to nejen na Slovensku, ale i v jiných zemích střední a východní Evropy.

Tým DEFEND INSURANCE GROUP