15.04.2019

Začátek spolupráce mezi DEFEND INSURANCE GROUP a HAVEX-auto

Ke konci prvního čtvrtletí 2019 oznámili společnosti HAVEX-auto a DEFEND INSURANCE začátek své spolupráce. Díky tomu bude společnost DEFEND poskytovat na ojetá vozidla HAVEX brandované prodloužené záruky HAVEX Car Protect a pojištění HAVEX Gap.

DEFEND INSURANCE a HAVEX-auto uzavřeli 28. 3. 2019 spolupráci v oblasti doplňkových pojistných produktů. DEFEND bude poskytovat prodloužené záruky pod značkou HAVEX Car Protect a HAVEX Gap. Zájemci o koupi ojetého vozidla ve společnosti HAVEX tak mohou nyní využít širší nabídky pojistných produktů.

„S velkým nadšením vstupujeme do spolupráce s ryze českou, dynamickou společností jako je HAVEX-auto. Naší dlouhodobou ambicí je pozvednout kulturu českého trhu s ojetými vozidly a věříme, že díky této spolupráci dvou silných značek, budeme zase o krok blíže. Jejich důraz na kvalitu v kombinaci s našimi prvotřídními produkty a efektivním zpracováváním pojistných událostí jsou přirozeným propojením. Jsme vděční za důvěru, kterou v nás HAVEX má,“ říká Managing Director společnosti DEFEND INSURANCE Andrew Quirke.

„Spokojenost našich klientů je pro nás zásadní. HAVEX-auto garantuje spolehlivost, stabilitu a odbornost, a bylo pro nás důležité, že DEFEND INSURANCE zastává stejné hodnoty. Exkluzivní pojistné produkty DEFEND doplní naše portfolio služeb v souladu s naší vizí "U nás vždy něco navíc" a umožní našim zákazníkům koupi ojetého vozidla skutečně bez obav,“ komentuje spolupráci Jakub Havlíček, jednatel HAVEX-auto.

Společnost HAVEX-auto s.r.o. vznikla v roce 1993. Je to dealer a autorizovaný servis nových i ojetých vozů značek ŠKODA, SEAT a FGA (Fiat, Jeep, Lancia, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge) a má 8 poboček po České republice. Společnost HAVEX-auto získala řadu ocenění, čímž potvrzují svoji silnou pozici na trhu, vynikající kvalitu vozidel a vysokou úroveň služeb.

Společnost DEFEND INSURANCE s.r.o. je poskytovatel speciálních pojistných řešení pro automobilový sektor a likvidátor pojistných událostí se zaměřením na prodloužené záruky osobních i nákladních vozidel, pojištění GAP a další produkty související s automobilovým trhem. DEFEND INSURANCE GROUP zastřešuje pět společností (z čehož tři mají status Coverholder at Lloyd’s) a šest poboček v České republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Hlavními upisovateli společností DIG jsou Lloyd’s Insurance Company S.A. (Lloyd‘s Brussels), CIG Pannónia v Maďarsku a gibraltarská pojišťovna Acasta European Insurance Co. Ltd.Více informací na www.defendinsurance.eu.