01.03.2023

DEFEND INSURANCE GROUP vstupuje do Rumunska

Přední administrátor specializovaného pojištění působí již na 8 evropských trzích 

PRAHA, Česká republika (1. března 2023) – DEFEND INSURANCE GROUP („DIG“), lídr středoevropského trhu v oblasti doplňkového pojištění pro automobily, otevírá pobočku v rumunské Bukurešti. Celkově tato mezinárodní skupina se sídlem v České republice působí již na 8 evropských trzích. V Rumunsku nabízí DIG od dnešního dne své prodloužené záruky DEFEND Car Protect určené pro nové i ojeté vozy.

DIG má téměř 30 let zkušeností v oblasti doplňkového pojištění a služeb pro automobilový průmysl. Její provozní společnosti jsou předními zprostředkovateli a administrátory pojištění a likvidátory škod ve střední a východní Evropě. V Rumunsku doposud skupina působila prostřednictvím spolupráce se společností Business Lease, která poskytuje komplexní služby operativního i finančního leasingu pro osobní a užitková vozidla ve střední a východní Evropě. Nyní DIG vstupuje na trh prostřednictvím svého polského pojišťovacího agenta, DEFEND INSURANCE Sp. z o.o., a otevírá v Bukurešti administrativní pobočku. Partneři napříč Rumunskem tak od dnešního dne mohou nabízet prodloužené záruky DEFEND Car Protect svým klientům.

„Velice mě těší, že po loňské expanzi do Litvy a Německa nyní vstupujeme do Rumunska. V této zemi vidíme velký potenciál pro náš další růst a věříme, že naše pojistné produkty pomohou dále rozvíjet trh s novými i ojetými vozy. Náš obchodní model vychází z 30 let zkušeností a nabízí prodejcům vozidel účinný nástroj na podporu prodeje vozidel a zvýšení příjmů,“ říká Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.
Prodloužené záruky DEFEND Car Protect jsou vlajkovou produktovou řadou DIG. Nabízí ochranu pro případ náhlých poruch mechanických, elektrických a elektronických součástek vozidel, jejichž opravy se mohou pohybovat v desítkách tisíc rumunských leu. Je možné je sjednat až na 36 měsíců pro vozy se stářím až 15 let a 300 000 najetými kilometry.

„Naším cílem je pomáhat snižovat rizika a zvyšovat pocit bezpečí a finanční stability poskytováním pojistných produktů na míru, rychlým vyřizováním škod a špičkovým zákaznickým servisem. Ten se netýká pouze zákazníků, ale také obchodních partnerů. Pojistitelem prodloužených záruk DEFEND Car Protect je stejně jako v dalších zemích, kde DIG působí, Fortegra Europe Insurance Company Limited. Naši partneři a klienti se tak mohou spolehnout na finanční sílu a kvalitu této mezinárodní pojišťovny s prestižním hodnocením A- od AM Best,“ doplňuje Andrew Quirke.

V první polovině roku 2023 doplní produktové portfolio v Rumunsku také pojištění DEFEND Gap, které chrání před ztrátou hodnoty vozu v případě totální škody nebo krádeže. Rumunští řidiči tak budou mít k dispozici komplexní ochranu před dodatečnými výdaji spojenými s provozem vozem a budou si moci užívat jízdu bez starostí.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat na či +40 312 295 260.

O DEFEND INSURANCE GROUP
Společnosti DEFEND INSURANCE GROUP (DIG) jsou předními poskytovateli doplňkových pojistných produktů, administrátory pojištění a likvidátory škod se zaměřením na prodloužené záruky, GAP pojištění, pojištění klíčů od vozidla a další inovativní produkty. Misí DIG je překonávat očekávání zákazníků poskytováním bezkonkurenčních pojistných řešení a špičkové zákaznické podpory, aby se mohli obávat méně a „Zažívat Více“. DIG tak významně přispívá k jejich spokojenosti a loajalitě k téměř 4 000 partnerů napříč Českou republikou, Polskem, Maďarskem, Slovenskem, Velkou Británií, Litvou, Německem a nyní i Rumunskem. Od roku 2019 je DIG součástí americké pojišťovny Fortegra s hodnocením A-. V roce 2022 DIG zpracovala více než 400 000 pojistných smluv a 28 000 pojistných událostí. Další informace o nás najdete na www.defendinsurance.eu, defend-online.eu nebo nás sledujte na našem LinkedInu.

Kontakt:

DEFEND INSURANCE GROUP
Kateřina Písaříková
+420 737 862 664
marketing@defendinsurance.eu