04.05.2020

Systém iDEFEND je propojen se softwarem Caris od společnosti TEAS

Společnost DEFEND INSURANCE dokončila napojení svého systému pro registraci pojistných smluv iDEFEND do softwaru Caris. Ten vyvíjí a poskytuje společnost TEAS (člen skupiny EAG), největší dodavatel speciálního softwaru pro automotive segment (DMS) v České republice a na Slovensku 

Nově navázaná spolupráce umožní prodejcům vozidel skrz Caris efektivně nabízet celou řadu služeb, mimo jiné i pojištění DEFEND Gap a prodlouženou záruku DEFEND Car Protect na ojeté vozy. Ta kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného motorového vozidla, a dealerům nových a ojetých vozidel výrazně pomůže zvýšit důvěryhodnost vůči koncovým zákazníkům.

"Riziko možných dodatečných výdajů na opravy především u ojetých vozů je velkým strašákem každého zákazníka. Možnost si dokoupit prodlouženou záruku na takovýto vůz je proto skvělým řešením. Věříme, že se nabízené záruky od společnosti DEFEND INSURANCE velmi brzy stanou standardem při nákupu ojetého vozu a zákazníci je budou vyžadovat," řekl Petr Kratochvíl, CEO TEAS.

Další výhodou nové spolupráce je kompletní integrace obou systémů, což výrazně zrychlí celý proces registrace. "Kdo má zkušenosti s uzavíráním podobných smluv, tak ví, že se jedná o časově náročný proces, proto plná integrace přinese dealerům významnou časovou úsporu a zvýší důvěryhodnost celého prodejního procesu, a tím i spokojenost koncového zákazníka," dodává Kratochvíl.

Spolupráce DEFEND INSURANCE s TEAS usnadní i vzájemnou komunikaci a oslovování nových potenciálních partnerů a zákazníků. "Naše produkty navrhujeme tak, aby mohly být přizpůsobeny specifickým potřebám každého partnera, a ti tak mohli rozvinout svůj plný potenciál. Věříme, že spojením našich sil s TEAS dokážeme přinést ještě vyšší přidanou hodnotu pro naše partnery i zákazníky,“ řekl Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

Software společnosti TEAS na každodenní bázi využívají značky jako Hyundai, Kia, Citroen, ale také Škoda, Fiat, Mercedes Benz, Volvo a další. Během svého 26letého působení získala společnost cenné znalosti o potřebách trhu a svou nabídku neustále přizpůsobuje měnícím se preferencím zákazníků.

O DEFEND INSURANCE GROUP

Provozní společnosti DEFEND INSURANCE GROUP poskytují speciální pojistná řešení pro automobilový průmysl a likvidaci pojistných události, se zaměřením na prodloužené záruky, pojištění GAP a další inovativní produkty. Poháněn závazkem překonávat očekávaní zákazníků přinášením jedinečných řešení, DEFEND umožňuje zákazníkům se obávat méně a ‚Zažívat Více‘ a významně přispívá k jejich spokojenosti a loajalitě vůči partnerům DEFEND v České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a ve Velké Británii. Pro více informací navštivte www.defendinsurance.eu nebo sledujte náš LinkedIn /defend-insurance-group

O společnosti TEAS s.r.o.

Společnost TEAS spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a v současné době je největším dodavatelem speciálního softwaru pro automotive v České republice a na Slovensku. Jako řešení ho využívá 32 automobilek a 4 největší servisní sítě. Od roku 2019 patří TEAS pod holding EAG, jehož cílem je vytvořit komplexní ekosystém služeb pro segment automotive s důrazem na digitalizaci a pokročilou analýzu dat. Více na www.teas.cz.