10.08.2020

DEFEND INSURANCE spouští online školící platformu DEFEND LEARNING ACADEMY

Obchodní partneři DEFEND INSURANCE GROUP (DIG) se od srpna mohou těšit z nové online školící platformy DEFEND LEARNING ACADEMY (DLA). V několika modulech a uživatelsky přívětivě představí vše, co potřebují o DIG a jejích produktech vědět.

Všechna videa a doplňující dokumenty DLA vycházejí z 25 let zkušeností, které DEFEND na trhu má, a jsou navrženy tak, aby poskytly všechny nástroje, které jsou třeba k úspěšné spolupráci.

„DLA vznikla s cílem podpořit úspěch našich partnerů a zvýšit příjem z prodeje našich produktů. Dozví se, jak produkty úspěšně nabízet, jejich benefity pro zákazníky a mnohem více,“ říká Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP, s tím že platforma bude fungovat ve všech zemích Střední Evropy, kde DEFEND působí.

Prvního srpna se spustila DEFEND LEARNING ACADEMY v Česku, Maďarsku a Polsku. Slovenská verze bude následovat. Pro pohodlné používání má každá země svou jazykovou mutaci.

„Platforma nám navíc umožní personalizaci pro jednotlivé partnery, jelikož jejich nabídka se liší. Každý partner tak dostane přístup pouze k materiálům, které skutečně potřebuje,“ dodává Kateřina Písaříková, CEE Marketing Manager v DEFEND INSURANCE GROUP.

V následujících měsících přidá DEFEND do platformy také administrativní moduly, aby své partnery provedl svým online systémem iDEFEND, včetně reportingu, a předal jim všechny informace, které potřebují vědět o pojistných událostech a pojistných smlouvách, jako je sjednávání nebo procesování plateb, změn či storen.

Kromě množství informací a rad, poskytne DLA také certifikáty po úspěšném absolvování jednotlivých modulů. Ty slouží jako potvrzení pro DIG i její regulátory, že jsou obchodní partneři proškolení a připravení nabízet produkty profesionálně a v souladu se všemi požadavky a zákony.