15.10.2019

Třetí čtvrtletí roku 2019 bylo zahájeno spoluprací se společností Fortegra

DEFEND INSURANCE GROUP dokončila velmi úspěšné třetí čtvrtletí, které bylo také prvním obdobím se společností Fortegra po našem boku. Podařilo se nám uzavřít 49 000 pojistek, v celkové hodnotě GWP 22,5 milionů EUR. To je ve srovnání s třetím kvartálem loňského roku nárůst o 21,6%.

Přestože posledních několik měsíců bylo poznamenaných náročným procesem akvizice, pokračovali jsme ve vynikajícím růstu s nejvýznamnějším výsledkem na Slovensku, které zaznamenalo růst 37,26%.

Kromě dosahování vynikajících obchodních výsledků bylo třetí čtvrtletí roku 2019 pro společnost DIG zaměřené na náš budoucí vývoj, díky zahájení několika důležitých partnerství a klíčovému vývoji systému.

V České republice jsme se stali přidruženým členem Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM), profesní organizace, která se stará o společné zájmy domácích i globálních pojišťovacích makléřů, abychom se podíleli na budoucím směřování trhu. Uzavřeli jsme také nová partnerství v regionu. Mimo jiné také se společnostmi Emil Frey a DS v Maďarsku, Havex v České republice nebo Royal Cars v Polsku.

Kromě budování nových vztahů jsme se zaměřili i na zdokonalování našich systémů. Včetně zahájení testování online registrace pojistných událostí u vybraných partnerů. Úplné spuštění je plánované během Q4, a přispěje k zefektivnění celého procesu při zachování vysokého standardu likvidace pojistných událostí. Vybraní partneři, kteří tuto funkci testují, jsou schopni zaregistrovat pojistné události v iDEFEND, sledovat jejich aktuální stav a okamžitě informovat klienta, což bude přínosem pro všechny strany.

Abychom ještě více usnadnili práci naším partnerům, pracujeme na propojení našeho systému iDEFEND s Caris, který poskytuje Teas spol. s.r.o., největší český poskytovatel softwaru pro prodejce automobilů a oprávce. Naši stávající partneři se mohou těšit na značné časové úspory, snížení chybovosti a celkově efektivnější systémy, což přispěje k větší spokojenosti zákazníků.

„V průběhu let jsme se soustředili na budování vztahů s našimi partnery. Přestože se stále jedná o naši prioritu, věnujeme nyní značný čas zdokonalování našich operací a zefektivňování všech procesů, abychom přispěli k vytvoření stabilní základny pro náš budoucí růst, “řekl Andrew Quirke, Managing Director of DEFEND INSURANCE GROUP.

Jsme odhodláni překonat očekávání všech zúčastněných stran také ve 4. čtvrtletí, kdy plánujeme plné spuštění online registrace pojistných událostí, propojení iDEFEND s Caris a představení naší nové firemní identity, která označí novou éru pro DIG se společností Fortegra a náš společný cíl pro celoevropský růst.