18.07.2019

Průlomové druhé čtvrtletí 2019 pro skupinu DEFEND INSURANCE GROUP

Skupina DEFEND INSURANCE GROUP ve druhém čtvrtletí roku 2019 zaznamenala vynikající výsledky a dynamický vývoj, zakončený akvizicí. Díky skvělému výkonu všech našich poboček jsme dosáhli hrubého upsaného pojistného ve výši 21,6 milionů € a uzavřeli rekordních 45 800 pojistných smluv, což představuje 20% nárůst v porovnání s druhým kvartálem roku 2018.

DEFEND uzavírá druhé čtvrtletí roku 2019 s rekordními výsledky. Speciální pozornost si zaslouží pobočka v Polsku, která zaznamenala 260% nárůst počtu pojistných smluv, a v Maďarsku s 92% růstem v daném čtvrtletí.

Během druhého čtvrtletí jsme uvedli na trh nové programy pojištění Carlife Garance, prodloužené záruky poskytované autocentry AAA Auto. Carlife Garance Select a Carlife Garance Elite slouží jako upgrade ke Carlife Garance 1* a nabízí delší dobu pojištění s více krytými součástkami. Kromě toho jsme potěšeni, že se nám podařilo zvýšit dosah našeho inovativního pojištění DEFEND Technical Control, které bude nyní nabízeno prostřednictvím naší rozsáhlé partnerské sítě ještě více zákazníkům v rámci České republiky.

V Polsku jsme se soustředili na spuštění prodloužené záruky pro nákladní a užitková vozidla, pojištění DEFEND Truck Protect. Tento unikátní produkt je dostupný ve třech variantách a nabízí široký rozsah volitelného krytí, aby byla zajištěna co nejvhodnější ochrana pro každého zákazníka.

„Ve druhém čtvrtletí jsme pokračovali v rozvoji partnerské sítě, ale i produktového portfolia, uvedením několika skvělých novinek. To vše dokazuje naši schopnost čelit mnoha výzvám v krátkém časovém úseku. Nic z toho by se nám však nepodařilo bez týmu zkušených a angažovaných lidí,“ řekl Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

V rámci našeho rozvoje jsme se zaměřili také na vylepšení struktury a procesů v rámci společnosti, které jsou základem našeho budoucího růstu. Abychom ještě více posílili současnou pozici na trhu, domluvili jsme se na akvizici většinového podílu naší společnosti mezinárodním pojistitelem Fortegra Financial Corporation, s hodnocením A. Finanční stabilita Fortegry spolu s jejich dlouholetými odbornými znalostmi nám pomůže poskytovat další inovativní produkty, které posunou hranice pojištění na Evropském trhu.

„Věříme, že tento krok přispěje k vzájemnému úspěchu a přinese mnoho nových příležitostí pro naše partnery i zákazníky. Díky podpoře Fortegry a spojením mnohaletých zkušeností budeme mít přímý přístup ke stabilnímu trhu a upisovací kapacitě, což nám umožní pokračovat v poskytování špičkových řešení, která přispívají ke spokojenosti zákazníků a jejich loajalitě k našim partnerům napříč Evropou, “ řekl Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

Ve třetím kvartálu roku 2019 očekáváme další rozvoj našich převratných řešení s uvedením prodloužené záruky na elektromobily. Zároveň pracujeme na online systému pro registraci pojistných událostí pro naše partnery, který zjednoduší celý proces a umožní jim sledovat aktuální stav pojistných událostí a předávat tyto informace klientům.

“Partnerství s Fortegrou společně s novými projekty představují vzrušující vývoj skupiny DEFEND INSURANCE GROUP a věříme, že naši partneři i zákazníci uvítají mnoho nových příležitostí, které tato spolupráce přinese,” uzavřel Quirke.