Jak si můžu sjednat pojištění DEFEND?

Pojistné produkty DEFEND lze sjednat prostřednictvím rozsáhlé sítě našich smluvních partnerů (prodejců nových a ojetých vozidel, pojišťovacích makléřů a leasingových společností), zpravidla přímo při nákupu Vašeho vozu. Doporučujeme Vám tedy, abyste se na pojištění DEFEND informovali u Vašeho prodejce vozidla a pojištění sjednali jeho prostřednictvím.

V případě, že Váš obchodník pojistné produkty DEFEND nenabízí, kontaktujte nás e-mailem na info@defendinsurance.eu nebo telefonicky na +420 233 103 111 a pokud Vaše vozidlo splní podmínky vstupu do pojištění, my pro Vás vše potřebné zajistíme.

Kde si musím koupit vůz, abych mohl uzavřít prodlouženou záruku DEFEND Car Protect?

Záruky DEFEND Car Protect mohou na svá vozidla poskytovat pouze naši smluvní partneři  – prodejci nových nebo ojetých vozidel v České republice. Pokud máte vyhlédnutý vůz a máte zájem o záruku DEFEND Car Protect, kontaktujte nás a my prověříme, zda je příslušný obchodník naším smluvním partnerem.

Záruku DEFEND Car Protect na ojetý vůz lze sjednat pouze v den a v místě prodeje vozidla u našeho smluvního partnera.
Záruku DEFEND Car Protect pro vozidlo s běžící zárukou výrobce lze sjednat buď přímo u prodávajícího dealera nebo u některého z našich spolupracujících pojišťovacích makléřů, a to do konce uplynutí 2- nebo 3-leté záruky výrobce, pokud vozidlo nepřekročilo stanovený limit km pro vstup do pojištění (viz. sekce Produkty / Automobilové záruky / Diamond, Crystal).

Co když kupuji ojeté vozidlo bez servisní knížky?

Záruku lze sjednat i pro vozidlo bez servisní knížky, pojištěný je však dále povinen provádět pravidelné servisní prohlídky v souladu s doporučením výrobce. To se vztahuje na dobu, po kterou je pojištěný vlastníkem vozidla, resp. na dobu pojištění DEFEND Car Protect. Doporučujeme, aby si klienti uschovávali veškeré doklady o údržbě a servisování vozidla pro případné doložení při pojistné události.

Kdy a kde je možné DEFEND Gap sjednat?

Pojištění DEFEND Gap lze sjednat do 120 dnů od nákupu vozidla (od data na faktuře/kupní smlouvě za vozidlo) prostřednictvím obchodníka, u kterého vozidlo kupujete (pokud má s námi uzavřenou smlouvu o spolupráci), nebo u některého z našich spolupracujících pojišťovacích makléřů. V případě zájmu o pojištění DEFEND Gap, zatelefonujte, prosím, na naši info linku +420 233 103 111 nebo nám pošlete email na info@defendinsurance.eu.

U které pojišťovny musím mít sjednané havarijní pojištění, abych mohl/a uzavřít DEFEND Gap?

Vaše vozidlo může mít uzavřené havarijní pojištění u kterékoliv pojišťovny v České republice, která poskytuje havarijní pojištění motorových vozidel. Ujistěte se však, že Vaše havarijní pojištění kryje všechna rizika totální škody a odcizení, která chcete, aby byla kryta pojištěním DEFEND Gap.

Pouze v případě varianty pojištění DEFEND Gap MINI není havarijní pojištění podmínkou pro sjednání.