01.01.2013

DEFEND INSURANCE GROUP zavádí na trh širokou škálu pojištění zajištěných u Lloyd’s

Lokálně provozované společnosti DEFEND INSURANCE GROUP podepsaly smlouvy se syndikátem Lloyd’s of London, čímž se staly jeho coverholdery na území České republiky a Slovenska.

S datem 1. listopadu 2012 uvedou společnosti skupiny DEFEND INSURANCE GROUP na český a slovenský trh řadu produktů typu GAP a Záruky. Flexibilní a jednoduchý design těchto pojistných produktů významně přispějí k dosažení cílů jejich obchodních partnerů.

Pavel Vojtek, generální ředitel DEFEND INSURANCE GROUP, řekl: „Toto je důležitý krok pro DEFEND GROUP; předně v tom, že za námi budou stát obrovské zkušenosti a finanční síla pojistitele Lloyd’s a jeho upisovatelů, ale navíc jsme prvními coverholdery Lloyd’s v automobilovém sektoru v Čechách a na Slovensku. Mezinárodní reputace Lloyd’s a lokální správa a marketingová síla DEFEND INSURANCE GROUP je perfektní spojení.“

O Lloyd’s
Lloyd‘s of London je jedním z předních světových pojistitelů a zajistitelů.
Společnost sídlí v Londýně, působí po celém světě a disponuje upisovací kapacitou ve výši 17 miliard EUR hrubého pojistného (2011).
Více informací o Lloyds’ of London naleznete na

O DEFEND GROUP 
Společnost DEFEND INSURANCE GROUP je členem skupiny DEFEND GROUP, která má téměř dvacetileté zkušenosti na automobilových trzích ve střední a východní Evropě. DEFEND GROUP představila sérii produktů GAP již v roce 2008 a nyní se chystá toto portfolio doplňkových pojistných produktů pro prodejce automobilů, pojišťovací agenty a makléře, leasingové a automobilové společnosti podstatně rozšířit.

Výrobky značky DEFEND jsou v regionu střední a východní Evropy distribuovány prostřednictvím více než 600 prodejců, pojišťovacích makléřů a autorizovaných zástupců.