Program DELUXE

Prodloužená záruka Carlife Garance DELUXE nabízí nejširší rozsah krytých součástek a komplexní ochranu před nečekanými výdaji spojenými s jejich poruchami, a Vy tak nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

Záruční program DELUXE lze sjednat na ojetá vozidla, která nejsou v záruce výrobce, a kryje náhlé a nepředvídatelné mechanické či elektrické poruchy krytých částí vozu. Poskytuje klid a bezpečí pro řidiče mladších modelů vozidel a ochranu srovnatelnou se zárukou výrobce.

Program DELUXE lze sjednat na vozidla, která ke dni uzavření pojistné smlouvy splňují následující kritéria:

 • max. 3 500 kg
 • max. stáří 5 let
 • max 100 000 najetých km

 • Nejširší seznam krytých součástek, který naleznete ve vedlejší záložce.
 • Pojistná doba až 3 roky.
 • Limit pojistného plnění až do výše 100 000 Kč za jednu pojistnou událost, přičemž lze uplatnit neomezený počet pojistných událostí až do souhrnné výše 300 000 Kč / 3 roky
 • Bez spoluúčasti.
 • Limit až 20 000 najetých km za rok.
 • Vše je podpořeno rychlým a kvalitním vyřizováním pojistných událostí.
 • Pojistitelem tohoto produktu je Fortegra Europe Insurance Company.

Záruční program Carlife Garance DELUXE kryje všechny mechanické a elektrické součástky vozidla, které nejsou výslovně vyloučeny. Informace o výlukách najdete v článku 4 všeobecných pojistných podmínek zde.

Příklady krytých součástek:

Image 0
Motor
Image 1
Převodovka  
Image 2
Brzdy
Image 3
Spojka
Image 4
Řízení (vč. posilovače řízení)
Image 5
Elektrická instalace
Image 6
Pohon čtyř kol
Image 7
Diferenciál
Image 8
Palivová soustava
Image 9
Systém vstřikování paliva
Image 10
Klimatizace
Image 11
Chladící systém
Maximální pojistné plnění v souvislosti s poruchou krytých součástek motoru a převodovky je 50 000 Kč.

Provozní kapaliny, filtry a skříně jsou kryty pouze v případě, musi-li se vyměnit v důsledku selhání kryté součástky.
Náklady na odtah k nejbližšímu kvalifikovanému oprávci do maximální výše 5 000 Kč, pokud je vozidlo nepojízdné v přímé souvislosti s poruchou kryté součástky.

Sjednání záruky je vázáno exkluzivně na nákup vozidla v síti autocenter AAA AUTO ze skupiny Aures Holding (AAA AUTO, Mototechna, Auto Diskont). Pojištění Carlife Garance nabízí AAA AUTO již v ceně většiny vozů.

Upozorňujeme, že nároky, které vyplývají ze smluvních závazků mezi prodejcem vozidla a kupujícím se řeší jako reklamace vozidla přímo u prodejce. V případě, že si nejste jisti, zda se jedná o reklamaci či škodní událost, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 284 022 397.

Žádná oprava vozidla nesmí být provedena bez výslovného souhlasu správce pojištění. Povolena je pouze demontáž poškozených dílů z důvodu diagnostiky poruchy, popř. z důvodu nafocení poškození daného dílu. Veškeré další náklady a práce započaté před odsouhlasením správcem, budou hrazeny pojištěným a automaticky jsou podkladem pro odmítnutí pojistného plnění.

 • Hlášení škodní události: 
  Pojištěný musí nahlásit škodu na vozidle neprodleně po vzniku škodní události telefonicky na čísle +420 284 022 397.
  Při hlášení ŠU je nutné znát číslo pojistné smlouvy, popř. VIN kód vozidla nebo nám zaslat vyplněný formulář poštou či e-mailem.

  Naši likvidátoři s Vámi škodní událost zaregistrují a předají Vaše kontaktní údaje Fortegra servisní síti. Následně Vás bude kontaktovat pracovník infolinky servisní sítě Fortegra, který s Vámi domluví přistavení Vašeho vozidla do nejvhodnějšího autoservisu.

  Více informací o Fortegra servisní síti najdete ZDE:

 • Doložení podkladů:
  Po přistavení Vašeho vozidla do servisu Fortegra servisní sítě, servis vozidlo prohlédne a dodá nám všechny potřebné podklady pro posouzení Vaší škodní události:
  - výpis z diagnostiky (diagnostický protokol, u mechanických poruch pak podrobný popis vzniku závady od zvoleného oprávce)  
  - předběžný rozpočet nákladů na opravu vozidla od Vámi zvoleného oprávce na území ČR (rozepsané náklady na opravu - pracovní pozice na výměnu dílu a hod. sazba + materiál a č. dílů + DPH).
  - fotografie: poškozeného dílu, VIN vozidla, tachometru, pohledu na vozidlo vč. SPZ
  - v případě, že se jedná o krytou součástku v motoru, bude třeba doložit ještě servisní historii vozidla od data jeho zakoupení (konkrétně doložení výměny oleje v motoru, např. servisní knížkou nebo fakturou za výměnu oleje od oprávce apod.)


 • Posouzení a vyplacení pojistného plnění
  Po obdržení všech požadovaných dokumentů posoudíme Váš nárok na pojistné plnění. V případě schválení, je po opravě vozidla pro vyplacení pojistného plnění podmínkou doložení faktury za opravu vozidla a společné fotografie starého a nového dílu (oba díly na jedné fotografii) a fotografie nových dílů namontovaných na vozidle, zasláním na naší emailovou adresu.

Pokud máte jakékoliv otázky, podívejte se na zodpovězené Nejčastější otázky, případně nás neváhejte kontaktovat.

Důležité: Předchozí informace a seznam krytých součástek se mohou lišit od informací v pojistné smlouvě uzavřené speciálně pro Vaše vozidlo. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí platí podmínky ve Vaší pojistné smlouvě.