Available positions
Join us!

Sales team support

DEFEND INSURANCE je dynamická a rýchle sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti poisťovníctva.

Sme hrdí, že sme vybudovali skúsené a efektívne tímy, ktoré spravujú všetky hlavné oblasti nášho podnikania a naším cieľom je dlhodobo zamestnávať tím nadšených a nadaných ľudí, motivovaných k úspechu.

Ponúkame Vám príležitosť pridať sa k nám na pozíciu vhodnú aj pre absolventov:

Zameranie na administratívnu podporu obchodného tímu, kontrolu a kompletizáciu dokumentu a komunikáciu s obchodnými partnermi. Kandidát bude pôsobiť v našej kancelárii v Bratislave.

Náplň práce:

  • Administratívna podpora pre Country Managera a obchodný tím
  • Práca v internom systéme iDefend (nahrávanie dokumentov do systému
  • Kalkulácia a dojednávanie poistenia Car Protect a GAP (telefonicky)
  • Príprava, kompletizácia a kontrola dokumentov
  • Komunikácia s obchodnými partnermi, help linka
  • Spracovanie pošty pre obchodné oddelenie
  • Preklad markentingových materiálov z angličtiny

Prečo sa pridať práve k nám?

  • Skvelé benefity - príležitostná práca z domu, zdravotné voľno (Sick days), školenia a kurzy, bonusy a prémie, notebook, mobilný telefón
  • Exkluzívny príležitosť pre osobné aj profesijný rast
  • Medzinárodná priateľský tím
  • Zodpovedajúce ohodnotenie
  • Zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Flexibilná pracovanie doba

Základné požiadavky:

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Minimálne stredne pokročilá znalosť anglického jazyka (B2)
  • Komunikatívnosť, nadšenie, dôkladnosť
  • Pokročilá znalosť práce s MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Čo bude výhodou:

  • Organizačné a multi-tasking zručnosti
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii
  • Vodičský preukaz B

Informácie:

  • Lokalita: Pribínova, Bratislava, SK
  • Typ pracovného pomeru a zmlúvy: Práca na plný úväzok, pracovná zmluva
  • Dĺžka pracovného pomeru: Na dobu neurčitú
  • Možný nástup: Ihneď