SPECJALISTA D.S ADMINISTACIJI

Defend Insurance Sp. z o.o., część DEFEND INSURANCE GROUP to firma działająca jako agent, administrator oraz centrum autoryzacji szkód dla ubezpieczycieli takich jak FORTEGRA INSURANCE EUROPE COMPANY LIMITED czy LLOYD’S INSURANCE COMPANY SA/NV, wykorzystująca międzynarodową wiedzę oraz doświadczenie w tworzeniu i obsłudze nowych programów ubezpieczeniowych w branży motoryzacyjnej, poszukuje osoby do pracy w biurze w Katowicach na stanowisku:

(administrator umów ubezpieczenia)

Zakres obowiązków:

  • administracja umów ubezpieczenia w systemie online
  • kontrola prawidłowości danych zawartych w umowach ubezpieczenia
  • ewidencja przychodzących płatności
  • odpowiadanie na pytania polskich partnerów
  • administracyjne wsparcie zespołu sprzedażowego
  • współpraca z innymi podmotami grupy przy projektach specjalnych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość drugiego języka, czeskiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy na komputerze – standardowe programy biurowe (Excel, Word, Outlook)
  • chęć nauki nowych rzeczy
  • odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność
  • terminowość
  • pozytywne podejście do pracy

Oferujemy:

  • przygotowanie do powierzonych obowiązków
  • ciekawą pracę w małym, dynamicznym zespole w firmie o prestiżowej marce
  • międzynarodowe środowisko pracy oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej poprzez ciągłe szkolenia
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum biznesu w Katowicach
  • przyjazną atmosferę pracy