District Manager

DEFEND INSURANCE to dynamiczna międzynarodowa firma działająca w branży ubezpieczeń komunikacyjnych.

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy doświadczony i profesjonalny zespół, który zarządza wszystkimi ważnymi obszarami działalności firmy. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie kadry entuzjastycznych, utalentowanych i nastawionych na odnoszenie sukcesów osób.

Obecnie oferujemy możliwość dołączenia do naszego zespołu, jako:

District Manager będzie odpowiedzialny za rozwój relacji biznesowych, profesjonalną promocję produktów ubezpieczeniowych: Przedłużone gwarancje, ubezpieczenia GAP oraz inne dedykowane dla sektora brokerów ubezpieczeniowych, multiagencji, firm leasingowych i rynku dealerskiego w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami,
  • Prezentacje biznesowe, monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących klientów,
  • Realizacja szkoleń, przekazywanie know- how do sieci sprzedaży klientów,
  • Negocjacje handlowe.

Warto do nas dołączyć:

  • Oferujemy pakiet szkoleń przygotowawczych,
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole w uznanej firmie ubezpieczeniowej,
  • Międzynarodowe środowisko pracy oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samochód służbowy, telefon komówkowy oraz laptop,
  • Przyjazną atmosferę, która motywuje do działania.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność oraz terminowość,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie założonych celów,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej i/lub ubezpieczeniowej,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Informacje o posadzie:

  • Lokalizacja: Gdańsk, Polska
  • Wymiar zatrudnienia: pełen etet
  • Typ umowy: umowa o pracę