Účetní

DEFEND INSURANCE je dynamická mezinárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví.

Jsme hrdí, že jsme vybudovali zkušené a výkonné týmy, které dohlížejí na všechny procesy potřebné pro chod firmy. Naším dlouhodobým cílem je zaměstnávat energické a talentované lidi, kteří budou směřovat za společným úspěchem.

Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

 Účetní

Láká Vás pracovat v mezinárodním prostředí s využitím anglického jazyka? Rádi byste se přidali k přátelskému týmu kolegů? Víte o sobě, že jste samostatná, spolehlivá? Výborně! Naše účetní oddělení hledá do kolektivu“Účetníˇ, která je pečlivá, pozorná a účetnictví ji baví. Potřebujeme posilu do našeho týmu, která zvládne být podporou nejen svým kolegům, ale také vedení společnosti. Hledáme prostě milého, pozitivního člověka, který mezi nás zapadne.

Náplň práce:

  • Zadávání plateb do bankovní aplikace MultiCash.
  • Správa pokladny, manipulace s hotovostí.
  • Vyúčtování provozních výdajů zaměstnanců.
  • Vyúčtování tuzemských i zahraničních pracovních cest.
  • Sledování a vyúčtování knihy jízd firemních vozidel.
  • Evidence a účtování faktur.
  • Příprava podkladů pro hlavní účetní.
  • Další úkoly přidělené nadřízeným.

Proč se přidat právě k nám?

  • Zázemí mezinárodní společnosti.
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti.
  • Příležitost pracovat v mezinárodním týmu.
  • Odpovídající ohodnocení.
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, Sick days, Multisport karta, školení a kurzy, roční bonusy.
  • Pravidelné společné aktivity.

Požadavky:

  • Ukončené vzdělání ekonomického směru.
  • Znalost účetnictví a práce s MS Word a Excel - podmínkou.
  • Výborná znalost českého jazyka.
  • Znalost anglického jazyka, alespoň na úrovni dorozumět se s cizincem - podmínkou.
  • Samostatnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost.

 Doplňující informace:

  • Lokalita: Praha 4 - Chodov
  • Typ pracovního poměru a smlouvy: Plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Možný nástup: červen 2020