Specjalista ds. Administracji

DEFEND INSURANCE to dynamiczna międzynarodowa firma działająca w branży ubezpieczeń komunikacyjnych.

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy doświadczony i profesjonalny zespół, który zarządza wszystkimi ważnymi obszarami działalności firmy. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie kadry entuzjastycznych, utalentowanych i nastawionych na odnoszenie sukcesów osób.

Obecnie oferujemy możliwość dołączenia do naszego zespołu, jako:

Pracownik zatrudniony na stanowisku Specjalisty ds. Administracji będzie odpowiedzialny za prawidłowe administrowanie danymi ubezpieczeniowymi znajdującymi się w systemie online.

Zakres obowiązków:

  • Administracja umów ubezpieczenia w systemie online

  • Kontrola prawidłowości danych zawartych w umowach ubezpieczenia

  • Ewidencja i weryfikacja przychodzących płatności

  • Przygotowywanie i wysyłka raportów okresowych dla partnerów

  • Telefoniczny kontakt z partnerami biznesowymi

Zapewniamy:

  • Przygotowanie do powierzonych obowiązków

  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o prestiżowej marce

  • Międzynarodowe środowisko pracy oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej poprzez ciągłe szkolenia

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum biznesu w Katowicach

  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pracy na komputerze – standardowe programy biurowe (Excel, Word, Outlook)

  • Chęć nauki nowych rzeczy

  • Odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność

  • Terminowość

  • Pozytywne podejście do pracy

Informacje o posadzie:

  • Lokalizacja: Katowice, Polska
  • Wymiar zatrudnienia: pełen etet
  • Typ umowy: umowa o pracę