Reporting Specialist

DEFEND INSURANCE je dynamická mezinárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví.

Jsme hrdí, že jsme vybudovali zkušené a efektivní týmy, které spravují všechny hlavní oblasti našeho podnikání a naším cílem je dlouhodobě zaměstnávat tým nadšených a nadaných lidí, motivovaných k úspěchu.
Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

Zaměření na poskytování včasných a přesných zpráv managementu s využitím jak stávajících nástrojů, tak hledáním a zaváděním nových. Odpovědnost za kvalitu dat a jejich toku. Kandidát bude působit v naší kanceláři v Praze a podporovat pobočky v České republice, Polsku, Maďarsku, Velké Británii a na Slovensku.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za kvalitu dat (včetně importu, aktualizací, auditu a čištění) v Carlife, iDefend, iGard a Reporting databázi
  • Návrh a distribuce reportů a dalších vizualizací (Tableau, MS Access, MS Excel)
  • Optimalizace dotazů SQL v existujících nástrojích pro vytváření reportů (MS Access)
  • Odpovědnost za ETL (extract-transform-load) proces v Reporting databázi
  • Automatické generování a distribuce reportů pro interní i externí uživatele
  • Údržba a kontrola underwriting sazeb v on-line systémech
  • Údržba a aktualizace excelů pro záruky a Gapy
  • Podpora API partnerů
  • Podpora obchodního a dalších oddělení
  • Účast na projektech oddělení

Proč se přidat právě k nám?

  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Skvělé benefity - Flexibilní pracovní doba, Příležitostná práce z domova, Zdravotní volno (Sick days), Školení a kurzy, Bonusy a prémie, Multisport Benefit karta, Notebook, Mobilní telefon
  • Exkluzivní příležitost pro osobní i profesní růst
  • Můžete se přidat k mezinárodnímu přátelskému týmu
  • Odpovídající ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Pravidelné společné aktivity a team buildingy

Základní požadavky:

  • Středoškolské vzdělání v oboru či relevantní praxe
  • Perfektní znalost MS Excel
  • Základní znalost MS Access
  • Plynulá znalost jednoho z následujících jazyků (slovem i písmem): čeština, slovenština nebo angličtina
  • Pečlivost a smysl pro detaily

Co bude výhodou:

  • Vysokoškolské vzdělání či relevantní praxe
  • Organizační a multi-tasking dovednosti
  • Zkušenost s některým z následujících: SQL, VBA, Tableau
  • Středně pokročilá znalost druhého jazyka (slovem i písmem): čeština, slovenština, angličtina nebo polština
  • Předchozí zkušenost s analýzou dat či data miningem

Informace o dané pozici:

  • Location: Prague 4 - Chodov
  • Typ pracovního poměru a smlouvy: Práce na částečný úvazek, pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Možný nástup: Ihned