Otevřené pozice
Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Jsme dynamická a rychle se rozvíjející společnost v oblasti pojišťovnictví. 

Jsme hrdí, že jsme vybudovali zkušené a efektivní týmy, které spravují všechny hlavní oblasti našeho podnikání a naším cílem je dlouhodobě zaměstnávat tým nadšených a nadaných lidí, motivovaných k úspěchu.

Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám. Jak profesionálům v oboru s dlouholetou zkušeností, tak těm, kdo právě zahajují svoji kariéru.

teamwork

Skvělý tým kolegů 

Zapomeňte na všechny stereotypy. V DEFENDU najdete skvělé kolegy a přátelskou atmosféru. Pravidelně pořádáme společné aktivity mimo kancelář a budujeme si bližší vztahy, které nám umožňují lépe spolu komunikovat, důvěřovat si a prohlubovat spolupráci v týmu.

gift

Firemní benefity 

Naším cílem jsou spokojení zaměstnanci, kteří najdou pozitivní rovnováhu pracovního a osobního života. Proto kromě osobního volna (personal days) a pružné pracovní doby, nabízíme všem zaměstnancům i kartu Multisport, díky které mohou pravidelně navštěvovat volnočasová zařízení po celé zemi. 

reward

Odměny a uznání

Ceníme si motivovaných zaměstnanců, kteří přispívají k rozvoji naší společnosti. Abychom pomohli talentovaným lidem dosahovat jejich cílů a podpořili správný směr vývoje jejich kariéry, zavedli jsme celoroční hodnocení, na jehož základě vyplácíme roční bonusy či zvyšujeme platy.

training

Precizní zaškolení 

Školení představuje nejlepší příležitost rozšíření znalostí našich zaměstnanců a významný nástroj pro náš rozvoj. Pro získání potřebné úrovně znalostí a dovedností jsme spustili e-learningovou platformu, která zajišťuje, že všichni mají konzistentní znalosti a jsou si vědomi procesů uvnitř společnosti.

funwork

Zajímavá práce 

Jsme mezinárodní společnost, která se neustále rozvíjí. Díky tomu budete mít možnost být součástí mnoha zajímavých projektů, profesně i osobně se rozvíjet a denně využívat cizí jazyky. Chtějte práci, která Vás naplňuje.Nenašli jste vhodnou pracovní pozici nebo v současné chvíli nemáme žádnou z pozic otevřenou? Nevadí! Vždy se rádi seznámíme s novými talenty. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Stačí jen kliknout na tlačítko níže.