PR & COMMUNICATION SPECIALIST

DEFEND INSURANCE je dynamická mezinárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví.

Jsme hrdí, že jsme vybudovali zkušené a výkonné týmy, které dohlížejí na všechny procesy potřebné pro chod firmy. Naším dlouhodobým cílem je zaměstnávat energické a talentované lidi, kteří budou směřovat za společným úspěchem.

Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

Náplň práce:

  • Zajištění tiskových zpráv, článků a dalšího obsahu.
  • Strategie a obsah pro webové stránky, sociální sítě, marketingové materiály a direct marketing
  • Komunikace na sodiálních síčích (LinkedIn)
  • Zajištění pravidelné interní komunikace (Newsletters)
  • Podpora a spolupráce s marketingových a obchodním oddělením
  • Účast na zajímavých projektech oddělení
  • Další úkoly přidělené nadřízeným

Proč se přidat právě k nám:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příležitost pracovat v mezinárodním týmu s každodenním využitím aglického jazyka
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Skvělá příležitost pro osobní i profesní růst
  • Odpovídající ohodnocení
  • Pravidelné společné aktivity a teambuildingy

Požadavky:

  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání. (VŠ a oblasti Marketingu nebo Komunikace, případně praxe v oboru výhodou.)
  • Alespoň základní znalost grafických programů pro přípravu obsahu (Adobe, Corel...) výhodou.
  • Perfektní znalost českého i anglického jazyka (slovem i písmem) PODMÍNKOU!
  • Výborné komunikační schopnosti, schopnost samostatně psát poutavé a dobře strukturované texty.
  • Pečlivost a smysl pro detail.
  • Dobré organizační a multitasking dovednosti.

Doplňující informace:

  • Lokalita: Praha 4 - Chodov
  • Typ pracovního úvazku: Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku: Na dobu neurčitou.
  •  Nástup: červenec 2020

    Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Notebook
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Home office
  • Školení a kurzy