LIKVIDÁTOR POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ

Hledáme do našeho týmu aktivního kolegu se zájmem o auta, se znalostí mechaniky vozidel, který má zkušenosti s jednáním se zákazníky nebo s prací v klientském servisu.

POPIS POZICE:

  • Komunikace se zákazníky, autoservisy, prodejci vozidel
  • Efektivní a rychlé řešení pojistných událostí
  • Kontrola pojistného krytí v souladu se smluvními závazky
  • Administrace pojistných událostí
  • Udržování vztahů se zákazníky, autoservisy apod.

POŽADAVKY:

  • Dobrá znalost mechanických procesů souvisejících s automobily
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s prací v prostředí zákaznických služeb, klientských servisech výhodou (ideálně autoservisy, autobazary) výhodou
  • Schopnost splnit a překonat očekávání zákazníků
  • Investigativní schopnosti
  • Znalost MS office, Word, Excel, Outlook

NABÍZÍME:

  • Prostředí mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Příjemný neformální kolektiv
  • Benefity: 25 dnů dovolené, 4 Sick Days, Multisport karta, narozeninové vouchery, pojištění odpovědnosti zaměstnanců, stravenkový paušál, příspěvek na MHD, zdravé snídaně a mnoho dalších
  • Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Chodov
  • Parkování: ano
  • Termín nástupu: ihned nebo dohodou