Key Account Manager

Společnost DEFEND SOLUTIONS s.r.o. se zaměřuje na poskytování produktů a služeb pro automobilový sektor. V roce 2015 se stala výhradním distributorem systému ochrany vozidla VPS od britské společnosti GardX Protection Ltd. na českém, slovenském a maďarském trhu a v roce 2017 přinesla na český trh revoluční 360° prezentaci vozidel SpinCar.

Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

Key Account Manager je zodpovědný za rozvoj digitálního a VPS podnikání DEFEND SOLUTIONS, včetně značek GardX VPS, DEFEND SpinCar a dalších automobilových produktů na trhu s novými a ojetými vozy v zemích střední a východní Evropy a případně v dalších evropských zemích.

Náplň práce:

  • Profesionální propagace společnosti DEFEND SOLUTIONS
  • Prezentace produktů obchodním partnerům
  • Sjednávání smluv a příprava smluvních dokumentů
  • Zaškolování nových partnerů a jejich zástupců
  • Komplexní péče o obchodní partnery a rozvoj obchodních vztahů (řešení požadavků a problémů, poskytování poradenství ohledně marketingových materiálů)
  • Sledování stavu objednávek, výroby, prodeje a plánování zásob
  • Účast na přípravě uvedení nového produktu
  • Pravidelný reporting

Proč se přidat právě k nám?

  • Jsme silná a stabilní mezinárodní společnost
  • Máme velmi přátelské pracovní prostředí
  • Nabízíme možnost vzdělávání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Pracovní benefity - Telefon, Notebook, Služební automobil, Home office, Sick days, Karta Multisport, Občasné zahraniční pracovní cesty, Vzdělávání, Bonusy a Prémie.

Základní požadavky:

  • VŠ vzdělání nebo odpovídající pracovní zkušenosti
  • Silné manažerské a obchodní dovednosti
  • Plynně (ústně i písemně) čeština/slovenština a angličtina (němčina výhodou)
  • Zdatné počítačové dovednosti
  • Spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup, trpělivost, odolnost vůči stresu, výborné komunikační schopnosti

Doplňující informace:

  • Lokalita: Praha 4 - Chodov
  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Možný nástup: Ihned
  • Životopisy, prosím, zasílejte v češtině i v angličtině