Key Account Manager CZ

DEFEND INSURANCE je dynamická mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového pojištění.

Jsme hrdí, že jsme vytvořili zkušené a efektivní týmy, které řídí všechny hlavní oblasti našeho podnikání, a naším dlouhodobým cílem je zaměstnat tým nadšených a talentovaných lidí, motivovaných k úspěchu.
Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám:

Key Account Manager je zodpovědný za rozvoj pojišťovacích aktivit společnosti DEFEND Group v místech prodeje pojištění; zahrnuje Pojištění GAP, záruky a další pojistné produkty pro automobilový sektor na českém trhu pojišťovacích makléřů a obchodníků s vozidly.

Náplň práce:

  • Profesionálně propagovat společnost DEFEND INSURANCE v České republice v oblasti Brno a jižní Morava
  • Získávat nové partnery (dealery nových a ojetých vozů, pojištovací makléře)
  • Vyjednávat podmínky spolupráce, připravovat smluvní podklady
  • Komplexně pečovat o obchodní partnery a rozvíjet obchodní vztahy (zodpovídat dotazy, řešit problemy, výluky, reporting, poskytovat poradenství v oblasti marketingových materiálů)
  • Prezentovat a školit obchodní zástupce partnerů
  • Účast při zavedení nových produktů na trh
  • Další úkoly přidělené nadřízeným
  • Plánovat a řídit příslušné aktivity pro dosažení předem dohodnutého cíle
  • POS stock management

Proč se přidat právě k nám:

  • Jsme silná a stabilní mezinárodní společnost
  • Máme velmi přátelské pracovní prostředí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, služební auto, telefon a laptop, Sick days, Home Office, Multisport karta, bonusy, pravidelné společné aktivity a team buildingy

Základní požadavky:

  • Minimálně ÚSO vzdělání
  • Praxe na obchodní pozici není podmínkou
  • Orientace ve finančnictví nebo automobilovém průmyslu velkou výhodou
  • Čeština nebo slovenština plynně (ústně i písemně) - Podmínkou!
  • Angličtina komunikativně alespoň úroveň B2 - výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup, trpělivost, odolnost vůči stresu, výborné komunikační schopnosti

Doplňující informace:

  • Obchodní oblast: Brno a jižní Morava
  • Sídlo: Praha 4 - Chodov, Pobočka: Kroměříž
  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Možný nástup: Ihned
  • Svůj životopis zasílejte v českém jazyce