HR Specialist

DEFEND INSURANCE je dynamická mezinárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví.

Jsme hrdí, že jsme vybudovali zkušené a efektivní týmy, které spravují všechny hlavní oblasti našeho podnikání a naším cílem je dlouhodobě zaměstnávat tým nadšených a nadaných lidí, motivovaných k úspěchu.
Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

HR Specialist

Hledáme nového kolegu do našeho týmu společnosti DEFEND INSURANCE s.r.o., který by převzal kompletní personální agendu.

Náplň práce:

  • Nábor nových zaměstnanců - práce s databází uchazečů, samostatná práce s ostatními zdroji na vyhledávání vhodných uchazečů, domlouvání termínu pohovorů
  • Zajišťování povinných bezpečnostních školení BOZP, PO, školení řidičů-referentů, pracovně-lékařských prohlídek
  • Vedení personální agendy, řešení pracovně-právní problematiky v rámci organizace
  • Evidence vozidel a soukromých kilometrů, kniha jízd
  • Příprava podkladů ke zpracování měsíčních mezd
  • Evidence docházky a čerpání dovolené
  • Správa benefitů
  • Příprava manuálů a školení, tvorba vnitřních předpisů a pracově-právních dokumentů

Proč se přidat právě k nám?

  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Skvělé benefity - Flexibilní pracovní doba, Příležitostná práce z domova, Zdravotní volno (Sick days), Školení a kurzy, Bonusy a prémie, Multisport Benefit Karta, Notebook, Mobilní telefón
  • Možnost přidat se k mezinárodnímu přátelskému týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavá a různorodá práce s aktivním využitím anglického jazyka
  • Pravidelné společné aktivity a team buildingy (laser game, bowling, výlety)

Základní požadavky:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Nutná praktická znalost personalistiky a související legislativy (Zákoník práce, znalost pracovně-právní problematiky)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B1-B2)
  • Znalost práce s PC (Windows Office - Word, Ecel, Outlook)
  • Proaktivní přístup k práci
  • Odolnost vůči stresu
  • Spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost a smysl pro detail

Informace:

  • Lokalita: Praha 4 - Chodov
  • Typ pracovního poměru a smlouvy: Práce na plný úvazek, pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Možný nástup: Ihned