HR Generalist

DEFEND INSURANCE je dynamická mezinárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví.

Jsme hrdí, že jsme vybudovali zkušené a výkonné týmy, které dohlížejí na všechny procesy potřebné pro chod firmy. Naším dlouhodobým cílem je zaměstnávat energické a talentované lidi, kteří budou směřovat za společným úspěchem.

Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

HR Generalist

Láká Vás pracovat v mezinárodním prostředí s každodenním využitím anglického jazyka? Rádi byste se přidali k přátelskému týmu kolegů? Víte o sobě, že si umíte efektivně zorganizovat svou práci a máte dobrý odhad na lidi? Výborně! Naše HR Generalist odchází na mateřskou dovolenou a proto hledáme novou posilu, která se orientuje pracovně právní problematice a zvládne být podporou nejen svým kolegům, ale také vedení společnosti. Hledáme prostě milého, pozitivního člověka, který mezi nás zapadne.

Náplň práce:

  • Kompletní správa náborového procesu pro ČR, podpora při náboru pro UK oddělení.
  • Vznik a zánik pracovních poměrů - včetně cizinců.
  • Vedení personální agendy a evidence.
  • Řešení pracovně-právní problematiky v rámci organizace, podpora pro zaměstnance i management.
  • Správa benefitních programů + implementace nových v rámci CEE.
  • HR reporting
  • Zpracovávání podkladů ke mzdám.
  • Evidence služebních vozidel a soukromých kilometrů.
  • Koordinace vzdělávání, povinná školení BOZP, PO, řidiči, lékařské prohlídky.
  • Správa vnitropodnikových směrnic.
  • Další úkoly přidělené nadřízeným

Proč se přidat právě k nám?

  • Zázemí mezinárodní společnosti.
  • Odpovídající ohodnocení.
  • Příležitost pracovat v mezinárodním týmu, každodenní využítí anglického jazyka.
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, notebook, telefon, Sick days, Multisport karta, školení a kurzy, roční bonusy.
  • Pravidelné společné aktivity.

Základní požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání.
  • Nutná praktická znalost Zákoníku práce a pracovně-právní problematiky.
  • Znalost práce Windows Office - Word, Excel, Power Point.
  • Výborná znalost českého jazyka.
  • Nutná znalost anglického jazyka, alespoň na úrovni B2 podmínkou - denní komunikace slovem i písmem
  • Samostatnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost.
  • Proaktivní přístup k práci.

Doplňující informace::

  • Lokalita: Praha 4 - Chodov
  • Typ pracovního poměru a smlouvy: Práce na plný úvazek,
  • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou.
  • Možný nástup: červen 2020