Sales Team Assistant

DEFEND INSURANCE je dynamická mezinárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví.

Jsme hrdí, že jsme vybudovali zkušené a efektivní týmy, které spravují všechny hlavní oblasti našeho podnikání a naším cílem je dlouhodobě zaměstnávat tým nadšených a nadaných lidí, motivovaných k úspěchu.
Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

Do naší kanceláře v Praze hledáme šikovného uchazeče na pozici Asistent/ka obchodního týmu, jelikož obchodní zástupci jsou většinu času v terénu, je potřeba, aby měli spolehlivou podporu přímo v kanceláři. Jedná se o administrativní různorodou práci, kdy je důležitá samostatnost, avšak zároveň kolegialita.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora pro Country Managera a obchodní tým
  • Práce v interním systému iDefend (nahrávání dokumentů do systému)
  • Vyřizování emailů a telefonických hovorů
  • Kalkulace a sjednávání pojištění Car Protect a GAP (po telefonu)
  • Příprava, komplementace a kontrola dokumentů
  • Komunikace s obchodními partnery, help linka
  • Zpracování pošty pro obchodní oddělení

Proč se přidat právě k nám?

  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Skvělé benefity - Flexibilní pracovní doba, Příležitostná práce z domova, Zdravotní volno (Sick days), Školení a kurzy, Bonusy a prémie, Multisport Benefit karta, Notebook, Mobilní telefon
  • Exkluzivní příležitost pro osobní i profesní růst
  • Možnost přidat se k mezinárodnímu přátelskému týmu
  • Odpovídající ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovaní dobu
  • Zajímavou a různorodou práci s aktivním využitím anglického jazyka
  • Pravidelné společné aktivity a team buildingy

Základní požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání či relevantní praxe
  • Anglický jazyk (slovem i písmem) - pokročilý
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Pečlivost a samostatnost, zároveň týmový duch

Co bude výhodou:

  • Praxe na obdobné pozici
  • Vzdělání ekonomického směru
  • Flexibilita uchazeče

Informace:

  • Lokalita: Praha 4 - Chodov
  • Typ pracovního poměru a smlouvy: Práce na plný úvazek - 40 hod týdně
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Možný nástup: Ihned