Key Account Manager

Neustále sa snažíme prekonávať očakávania zákazníkov vývojom a ponukou špičkových produktov a služieb. Našim partnerom prinášame ziskové a inovatívne riešenia a významne prispievame ku spokojnosti koncových zákazníkov a ich lojalite.

Uvedomujeme si, ako dôležité je získať dôveru klientov a dbáme, aby sme zákazníkom poskytli zmysluplné riešenie poistných udalostí a aby s nami mali pri uplatňovaní poistných nárokov pozitívne skúsenosti.

Náplň práce:

  • profesionálna reprezentácia spoločnosti
  • akvizícia a prezentácia produktov obchodným partnerom
  • dojednávanie zmluvnej spolupráce s obchodnými partnermi
  • príprava a podpis zmluvnej dokumentácie s obchodnými partnermi
  • školenie zástupcov obchodných partnerov – produktové, práca s informačným systémom
  • riešenie požiadaviek obchodných partnerov (výnimky, reporting, motivácia, poradenstvo)
  • participácia na príprave nových produktov
  • iné úlohy pridelené nadriadeným

Požiadavky na zamestnanca:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    Stredoškolské s maturitou
  • Vzdelanie v odbore
    Poisťovníctvo, finančníctvo, obchod
  • Jazykové znalosti
    Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Ostatné znalosti
    Microsoft Excel - pokročilý
    Microsoft Word - pokročilý
    Microsoft Windows - pokročilý
  • Pozícia je vhodná pre absolventa
    Áno
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
    Nadšenie, výkon, komunikatívnosť, vyjednávacie zručnosti, analytické myslenie

Ďalšie informácie:

  • Miesto práce
    Pribinova, Bratislava
  • Druh pracovného pomeru
    plný úväzok
  • Termín nástupu
    ihneď
  • Celková mzda (brutto)
    1 500 – 2 000 EUR mesačne: od 1500 EUR mesačne + mesačná odmena v závislosti od plnenia osobného plánu