JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER

Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

Zaměření na vývoj interních webových aplikací a dalších služeb podporujících fungovaní společnosti a spolupráci s externími partnery. Kandidát bude působit v naší kanceláři v Praze a podporovat pobočky v České republice, Polsku, Maďarsku, Velké Británii a na Slovensku.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora a drobné úpravy online aplikací používaných v UK a CEE
  • Spolupráce s externími systémovými architekty a developery na přípravě nového systému
  • Testování nových features
  • Peer code review
  • Migrace dat a nastavení do nového systému
  • Účast na projektech oddělení

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost PHP, HTML, SQL, GIT, MS Excel
  • Praktická zkušenost se Symfony
  • Plynulá znalost alespoň jednoho z následujících jazyků (slovem i písmem): čeština, slovenština nebo angličtina.
  • Pečlivost a smysl pro detaily

Co bude výhodou:

  • Vysokoškolské vzdělání či relevantní praxe
  • Zkušenost s DOCKER, Azure DevOps, Rabbit MQ
  • Organizační dovednosti

Co nabízíme:

  • Prostředí mezinárodní společnosti
  • Kariérní růst
  • Přátelské neformální prostředí v nekorporátní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příležitostná práce z domova
  • Školení a kurzy
  • Benefity: týden dovolené navíc, sick days, Multisport, pojištění zaměstnanců, narozeninové vouchery, roční bonus
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Chodov
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou