ACCOUNTANT - ÚČETNÍ

DEFEND INSURANCE je dynamická mezinárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví. Jsme hrdí, že jsme vybudovali zkušené a efektivní týmy, které spravují všechny hlavní oblasti našeho podnikání a naším cílem je dlouhodobě zaměstnávat tým nadšených a nadaných lidí, motivovaných k úspěchu. Nabízíme Vám příležitost přidat se k nám na pozici:

Máte chuť pracovat v mezinárodní rychle se rozvíjející pojišťovací agentuře? Jste pečlivý, zaměřený na detaily, máte rád čísla a zároveň hledáte příjemné přátelské nekorporátní prostředí? Pokud ano, tak jste náš člověk.

NÁPLŇ PRACOVNÍ ČINNOSTI:

  • Zadávání plateb do bankovní aplikace MultiCash
  • Správa pokladny, manipulace s hotovostí
  • Vyúčtování provozních výdajů zaměstnanců
  • Vyúčtování tuzemských i zahraničních pracovních cest
  • Reporting pro konsolidaci
  • DPH
  • Sledování a vyúčtování knihy jízd firemních vozidel
  • Evidence a účtování faktur
  • Příprava podkladů pro hlavní účetní
  • Další úkoly přidělené nadřízeným

POŽADAVKY:

  • Ukončené vzdělání ekonomického směru.
  • Znalost českých účetních standardů a účetnictví
  • Dobrá znalost českého jazyka
  • Znalost MS Office – Word, Excel
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost.

NABÍZÍME:

  • Mezinárodní nekorporátní prostředí
  • Kariérní růst
  • Přátelský a podporující tým
  • Zaškolení
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 4 Sick days, Multisport, narozeninové poukázky, stravenkový paušál, příspěvek na MHD, pojištění odpovědnosti zaměstnanců, 1x týdně snídaně pro zaměstnance
  • Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
  • Nástup: září 2022 nebo dohodou